Hoover HHT6300/2X

  • Doprava zdarma
  • Sleva 27 %

Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 64 db, Třída energ.účinnosti: B, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 330 m3, Počet motorů: 1,


Cena 3 989 Kč

Sleva 27 % z ceny doporučené výrobcem: 5 490 Kč Zobrazit nápovědu

39,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Hoover HHT6300/2X v nerezovém provedení je výsuvný a je zařazen v energetické třídě B. Mechanické ovládání v přední části nabízí 2 rychlosti nastavení odsávání. Digestoř umožňuje provoz s odtahem (o průměru odtahové trubky 150 mm) nebo s recirkulací. Maximální výkon odsávání dosahuje 330 m³/hod. Vestavný odsavač par Hoover HHT6300/2X je vybaven vícevrstvým tukovým filtrem. Pracovní plochu pod odsavačem par zpřehledňuje LED osvětlení. Šířka 60 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný výsuvný odsavač par Hoover HHT6300/2X bude praktickým doplňkem pro vaši kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 60 cm nad elektrickou varnou desku a 70 cm nad plynovou varnou desku. Digestoř nabízí 2 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí mechanického ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 330 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 64 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je v nadčasovém nerezovém provedení, což mu dodává skvěle ladící a originální vzhled. Mimo toho je teleskopický, můžete jej jednoduše vytáhnout a pokrýt tak větší odsávací plochu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED žárovek, které maximálně efektivně osvětlují pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba použít 2 uhlíkové filtry CF130, které jsou součástí balení. V případě potřeby můžete použít i uhlíkový filtr Candy KFC696 Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i vícevrstvým tukovým filtrem. Chrání samotný odsavač, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Maximální hlučnost 64 db
Třída energ.účinnosti B
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 330 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HHT6300/2X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno