Hoover HHP75CAH011 H-PURIFIER 700


Čistička vzduchu, Příkon: 42 W, Smart ovládání mobilem, Pro velikost místnosti: 110 m2, Maximální hlučnost: 52 dB, Filtr: HEPA filtr, Senzor kvality ovzduší, Funkce zvlhčování, Vzduchový výkon: 330 m3/hod., Noční režim, Regulace výkonu, Display: LED, Časovač. Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Čistička vzduchu Hoover HHP75CAH011 H-PURIFIER 700 s 3-stupňovou filtrací a vzduchovým výkonem až 330 m3/h se postará o čistý a zdravý vzduch ve vašem interiéru. Navíc je vybavena rozprašovačem na rozptýlení příjemných vůní nebo probiotik a zvlhčovačem, který pro vás a vaši rodinu vždy zaručuje dokonalý stupeň vlhkosti. Čistička disponuje barevným prstencem na LED displeji, díky kterému můžete neustále kontrolovat stav domácího vzduchu jediným pohledem. Díky mobilní aplikaci můžete čističku ovládat na dálku - nastavovat režimy a přizpůsobovat programy. Čistička nabízí několik provozních režimů včetně režimu spánku. Svým nadčasovým designem oživí každou místnost. Barva: šedá.

Čistička vzduchu Hoover HHP75CAH011 H-PURIFIER 700

 • Pro místnosti s rozlohou do 110 m2
 • Úroveň čištění při maximálním výkonu: 330 m3/h
 • 3 urovně filtrace
 • Propojení s aplikací
 • Rozprašovač vůní a probiotik
 • Monitorování kvality vzduchu
 • Zvlhčovač
 • Barevný indikátor kvality vzduchu
 • Odstranění ultrajemných částic 99,97
 • Neutralizace pylu
 • Barva: šedá

Čistý vzduch ve vašem okolí

Čistička vzduchu Hoover HHP75CAH011 H-PURIFIER 700 zaručuje vynikající a inteligentní zážitek z čištění: jedinečné řešení proti znečišťujícím látkám a alergenům, které zaručuje bezpečnější a zdravější domácí prostředí. Při CADR (m3/h) 330 je schopen vyčistit vzduch z místnosti s rozlohou 20 m2 za 9 minut. Je také vybavena rozprašovačem na rozptýlení příjemných vůní nebo probiotik a zvlhčovačem, který pro vás a vaši rodinu vždy zaručuje dokonalý stupeň vlhkosti.

Funkce rozprašování

Čistička vzduchu H-PURIFIER 700 nejen čistí. Je vybavena rozprašovačem na rozptýlení vonných látek (H-ESSENCE) a probiotik (H-biotics) do ovzduší, které pomáhají bio-sanitovat povrchy neutralizací škodlivých bakterií, které se mohou vytvářet ve vaší domácnosti. Tuto funkci lze aktivovat a ovládat prostřednictvím displeje čističky nebo pomocí aplikace h0n.

 • H-ESSENCE

H-ESSENCE je kolekce éterických olejů vytvořena společností Hoover pro čističku vzduchu H-PURIFIER 700. Celá kolekce vonných vůní, abyste si při čištění užívali vzduch domova. Vyberte si svou oblíbenou: prostřednictvím aplikace h0n můžete nastavit požadovanou intenzitu nebo vytvořit svůj vlastní cyklus.

 • H-Biotics

H-Biotics je biologická směs založená na probiotikách, které mohou difundovat do vzduchu a které se dostanou do objektů a povrchů, a inhibují množení škodlivých mikroorganismů, jako jsou mikroby a bakterie, prostřednictvím specifického cyklu použití. Probiotika jsou tvořeny "dobrými" bakteriemi, které když se dostanou na povrch místnosti a předmětů, brání tím "špatným ", aby zajistily biologicky sanitované prostředí. H-biotika je možné rozprašovat aktivací cyklu specifického a vyhrazeného použití prostřednictvím displeje čističe nebo pomocí aplikace h0n.

Zvlhčovač

Spolu s čištěním vzduchu zajišťuje správný stupeň vlhkosti pro váš domov, zejména pro děti a lidi trpící chorobami dýchacích cest. Zvýší úroveň vlhkosti ve vašem domě, aby zlepšil kvalitu vzduchu a snížil tak rizika suchého vzduchu. Tuto funkci lze aktivovat a ovládat přímo přes displej čističky nastavením jedné ze tří přednastavených úrovní nebo jejich přizpůsobením prostřednictvím aplikace h0n.

Maximální režim

Nastavte maximální režim (MAX) a nechte svou čističku běžet na plný výkon. Tento režim je ideální do velkých prostorů k odstranění cigaretového kouře (dokonce i elektronického cigaretového kouře) a pachů z jídel.

Multisenzorový snímač

Systém několika senzorů skenuje kvalitu vnitřního vzduchu v reálném čase a sleduje znečišťující látky (PM 10 a PM 2,5), alergeny, plyn (VOC), teplotu, vlhkost a oxid uhelnatý. Jeho extrémní přesnost zaručuje vysokou účinnost.

Snímač CO s výstrahou

H-PURIFIER 700 je vybaven specializovaným senzorem na neustále aktivní sledování přítomnosti oxidu uhelnatého. Když se hladina CO ve vzduchu stane potenciálně škodlivou, senzor CO vás upozorní zvukovým a vizuálním signálem a oznámením v aplikaci hOn, aby se zajistila vyšší bezpečnost.

Automatický režim

Vyberte automatický režim a nechte svůj H-PURIFIER 700 pracovat autonomně: nastaví rychlost ventilátoru na základě zjištěné kvality vzduchu. Když kroužek displeje LED zůstane zelený déle než 30 minut, H-PURIFER 700 automaticky aktivuje pohotovostní režim: ventilátor se vypne a senzory budou nadále monitorovat kvalitu vzduchu, ventilátor se znovu aktivuje pouze v případě, byly zjištěny znečišťující látky.

Šikovná aplikace

Vylepšete si zážitek z čištění vzduchu pomocí aplikace Hon. Dostanete se do světa užitečných funkcí: dálkové ovládání režimů a nastavení čištění, přizpůsobení programů. Aplikace Hon vám navíc umožňuje shromažďovat údaje o vzduchu uvnitř a vně domu a poskytovat informace o sledování znečištění, vlhkosti a teploty v reálném čase.

3 úrovně filtrace

H-TRIFILTER je exkluzivní filtrační systém Hoover, který se vyznačuje kombinovaným působením tří různých úrovní, každá se specifickou funkcí, která vždy zaručuje ochranu před znečišťujícími částicemi ve vaší domácnosti až do 0,1 mikronu.

 • Vnější filtr slouží jako první úroveň filtrace a zachycuje větší částice, jako například prach, vlasy nebo chlupy domácích mazlíčků.
 • HEPA filtr (H13) zachycuje neviditelné mikroskopické částice, jako jsou PM 10 a PM 2,5, a odstraňuje 99,97% alergenů až po 0,3 mikronů, jako jsou pyl, prachové zrna a bakterie.
 • Filtr s aktivním uhlím absorbuje znečišťující plyny (VOC, NO2), výpary, cigaretový kouř a pachy.

Režim výstrahy

Po připojení vašeho zařízení H-PURIFIER 700 k aplikaci hon budete mít příležitost vytvořit si svůj alergický profil a z nejrelevantnějších z nich zvolit pyl, na který jste alergický. Aplikace Hon bude monitorovat přítomnost pylu venku a komunikovat s čističem. Alergický režim se automaticky aktivuje a H-PURIFIER 700 sníží jeho hladinu, aby se zabránilo alergickým projevům.

Barevný indikátor kvality vzduchu

Díky prstenci na LED displeji můžete neustále kontrolovat stav domácího vzduchu jediným pohledem. 4 různé barvy označují stav kvality ovzduší: zelená označuje dobrou kvalitu, žlutá uspokojivou, oranžová horší kvalitu a červená špatnou.

Rovnoměrná distribuce čistého vzduchu

Díky kulatému tvaru H-PURIFIER 700 a jeho 360° systému proudění vzduchu je vyčištěný vzduch distribuován rovnoměrně do všech stran, i do velkých do prostorů. Po zachycení alergenů a znečišťujících látek se filtrovaný vzduch rozptýlí nejdříve směrem ke stropu a pak přes místnost, aby se rychle a efektivně dostal do každého bodu domu.

Zachycování a inaktivace pylu

Filtr HEPA 13 se vyznačuje jedinečnou úpravou, která inhibuje pyl zachycený filtrem, čímž se stává neškodným a umožňuje alergikům vyčistit filtr zcela bezpečně.

Monitorování kvality vzduchu

Pomocí aplikace Hon můžete kdykoliv zkontrolovat hladinu vzduchu ve vzduchu PM 10, PM 2,5 a PLYN (VOC). Kromě toho můžete sledovat hladinu teploty a vlhkosti v místnosti, jakož i stav údržby filtru.

Režim spánku

Nastavte režim spánku ke spuštění tichého, ale hlubokého čištění vzduchu až 8krát za noc: během spánku vás nebude nic rušit a po probuzení budete mít vždy čerstvý vzduch.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 52 db
Smart (ovládání mobilem) Ano
Pro velikost místnosti 110 m2

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HHP75CAH011 H-PURIFIER 700

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi