Hoover H-Free HF522SFP

Zobrazit

Black Friday nabídka

Platí už jen

21 hodin 4 minuty

Tyčový vysavač, Odnímatelný ruční vysavač: Ano, Provozní doba: 45 min., Osvětlení vysávané plochy: Ano, Objem: 0,45 l, Hmotnost: 2,2 kg. Více info


Black Friday cenaSleva 20 % 3 666 Kč

Ušetřite: 933 Kč

Nejnižší cena za 30 dní: 4 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 37 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový a ruční vysavač Hoover H-Free HF522SFP (2v1) vyniká svým Direct Impulse motorem se 100 000 ot./min. Je vhodný pro všechny typy povrchů. O efektivní vysávání se postará cyklónová technologie. Vysavač umožňuje nastavení výkonu tlačítkem, které je umístěno na rukojeti. Hubice vysavače je vybavena osvětlením pro dokonalé vysávání. Po 2,5hodinovém nabíjení umožňuje vysavač 45minutový provoz. Jednoduchým pohybem proměníte stojanový vysavač na malý ruční vysavač se skvělým výkonem. Sběrná nádoba na prach disponuje objemem 0,45 litru. V balení naleznete bohaté příslušenství.

Hoover H-Free HF522SFP

 • Tyčový a ruční vysavač
 • Provozní doba 45 minut
 • Rychlé nabíjení 2,5 hodiny
 • Délka prvního nabití 24 hodin
 • Dotykový LED displej
 • Bezkartáčový Direct Impulse Motor 100 000 ot./min
 • Výkon 75 W
 • Regulace výkonu: Tichý a Turbo režim
 • Objem nádoby na prach 0,45 litru
 • Omyvatelný filtr a odnímatelná lišta kartáče
 • Systém ochrany
 • Hmotnost 2,2 kg

Ultra rychlé nabíjení

Vysavač je nabitý za velmi krátký čas - jen za 2,5 hodiny. Stačí jednoduše zapojit nabíječku do zásuvky a připojit nabíjecí kabel do vysavače. Baterie je vyjímatelná, to znamená, že baterku můžete nabíjet samostatně kdekoliv v bytě. Vysavač je vybaven LED indikátorem, který ukazuje stav baterie - kdy je čas pro dobíjení, kdy je baterie nabitá a připravená k používání.

Bezdrátový provoz pro snadnou manipulaci

S tímto ladným a skladným parťákem bude úklid rychlý a snadný. Vysoký výkon a dlouhá životnost díky novému Direct Impuse Motoru. Bezdrátový provoz je zajištěn výkonným a kvalitním Li-Ion akumulátorem (22 V).

Doba provozu:

 • 45 minut - režim AUTO
 • 30 minut - režim STANDARD
 • 10 minut - režim TURBO

Doba nabíjení se pohybuje kolem 2,5 hodiny. Samozřejmostí je praktický LED ukazatel napájení a stavu baterie.

Pro všechny typy povrchů

2 v 1 tyčový a ruční vysavač je vhodný pro všechny typy povrchů. Součástí vysavače jsou 2 rotační kartáče. Rotační kartáč s hrubšími štětinami zajišťuje efektivní výsledky na tvrdých podlahách a kobercích. Červený měkký kartáč je perfektním řešením pro jemné čištění choulostivých a jemných povrchů, jako jsou parkety a dřevěné podlahy. O efektivní vysávání se postará cyklónová technologie.

Kompaktní rozměry pro snadné a pohodlné skladování

Tyčový aku vysavač Hoover H-Free HF522SFP určitě zaujme i svými kompaktními rozměry. V parkovací poloze dosahuje výšku jen 69 cm, díky čemuž se vejde i do skříně. Komfortní a pohodlné používání vysavače zajišťuje inteligentně integrované příslušenství. Hmotnost jen 2,2 kg umožnuje komfortní používání vysavače i při vysávání nábytku, schodů, prostor kolem oken apod.

Mini Turbo hubice pro vysávání zvířecích chlupů

Výkonná hubice H-LAB FLEX & DEEP PET HAIR je ideální pro vysávání zvířecích chlupů a pro snadné čištění nábytku s měkkým povrchem, nebo také schodů. Má odnímatelný sametový váleček pro snadnou údržbu.

Vysávání a manipulace bez kontaktu s prachem a nečistotami

Single Cyclone systém umožnuje oddělit a zachytit i nejmenší částice prachu a nečistot uvnitř prachové nádoby. Vysypávání nádoby na prach je pouhým stisknutím tlačítka. Praktické a hygienické, vhodné i pro alergiky.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 2.2 Kg
Objem 0.45 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 45 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano

Hodnocení