Hoover HDTI 6500/1X

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 139,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Hoover HDTI 6500/1X v nerezové barvě je zařazen do energetické třídy A. Účinný motor dosahuje maximální výkon odsávání 610 m³/hod pro efektivní odsávání přebytečných par a pachu v kuchyni. Zvolit si můžete odsávání do komína, nebo možnost recirkulace. K dispozici je mechanické tlačítkové ovládání s 3 stupni rychlosti výkonu. Pracovní plochu pod digestoří Hoover HDTI 6500/1X dokonale zpřehlední LED osvětlení s výkonem 3 x 1 W. Součástí výbavy je kovový omyvatelný tukový filtr. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon a umístění odsavače

Výkon odsavače Hoover HDTI 6500/1X by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Vařte s přehledem

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. LED osvětlení 3 x 1 W vám výrazně usnadní vaření večeře, je účinné a výkonné. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a navíc energeticky úsporné. Provoz odsavače je velmi tichý 60 - 66 dB.

Odsávání výparů

Prostorový odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Pro odsávání výparů jsou k dispozici tři rychlosti s mechanickými tlačítky, které si můžete přizpůsobit a vybrat podle vaší potřeby při vaření. Maximální výkon odsávání dosahuje 610 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutný uhlíkový filtr Candy FCR 17, který je součástí balení. Ve výbavě má ​​1 hliníkový filtr, pro zachytávání tuku, které mají delší životnost. Můžete je pohodlně mýt.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 76 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Maximální výkon odsávání 610 m3

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 610 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.):
Výška komínu (max.): 30 cm
Vhodný uhl. filtr: FCR17 (35900124)
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 35 cm
Výška: 95,5 cm
Hloubka: 35 cm
Hmotnost: 16,2 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Uhlíkový filtr FCR17/2ks

Hlučnost

Maximální hlučnost: 76 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: kov

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 42 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 36900922

Všechny parametry

Recenze Hoover HDTI 6500/1X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HDTI 6500/1X