Hoover HDPN 4S622PX

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 299,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDPN 4S622PX ve stříbrné barvě s kapacitou pro 16 jídelních souprav v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A +++. K dispozici je 12 mycích programů. Ovládání myčky je s dotykovým displejem s možností připojení k WiFi a jeho ovládání na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Otevírání dveří inteligentní myčky Hoover HDPN 4S622PX je automatické po skončení programu doplněny zvukovým signálem. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný tříúrovňový filtr, poloviční náplň, extra sušení a nerezová mycí vana. Disponuje kontrolkami leštidla a soli. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Hoover HDPN 4S603PX

Jeden rok mytí zdarma k myčkám Candy (více info)

Hoover HDPN 4S603PX

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDPN 4S603PX ve stříbrné barvě s kapacitou pro 16 jídelních souprav v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A +++. K dispozici je 12 mycích programů.…

  • Maximální hlučnost: 41 db
  • Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
  • Počet programů: 12

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Jednoduchý spotřebič

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDPN 4S622PX o šířce 60 cm v moderním provedení s roční spotřebou vody 2880 l a elektrické energie 219 kWh. Myčka patří do energetické třídy A +++. Hlučnost při mycím cyklu je 43 dB. Kapacita myčky je 16 jídelních souprav. K dispozici máte 12 mycích programů s dotykovým ovládáním umístěným zepředu s možností připojení k WiFi.

Programy: 12 programů základních + Wifi: Eco, 45 ° C ,, Parní 75 ° C, Univerzální 60 ° C, Rychlý 39 min 60 ° C, Rychlý 29 min 50 ° C, Opláchnutí, Hygienický 75 ° C, Total Care 50 ° C, Univerzální Plus 70 ° C, denní 55 ° C, Ultra tichý 55 ° C, Sklo 45 ° C

Funkce: Odložený start až 24 hod, Auto Open - Automatické otevření dvířek na konci cyklu; Poloviční náplň; Extra sušení; Ukazatel nedostatku soli a leštidla na displeji; Ukazatel teploty vody; Ukazatel délky cyklu na displeji; Ukazatel ADDISH - kdy je možné doplnit nádobí po spuštění cyklu; Zvukový signál ukončení programu; Možnost vypnutí zvukové signalizace; Možnost uložení posledního cyklu do paměti; Impulzní mytí - zvýšení výkonu.

Smart technologie

V době smartphonů a trvalého připojení k internetu společnost Hoover představuje řadu spotřebičů, které můžete ovládat, spravovat a monitorovat pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Hoover Wizard. Připojení u modelů One Fi je prostřednictvím Wi-Fi. Díky množství funkcí navržených pro aplikaci Wizard si můžete přizpůsobit funkce vašich spotřebičů podle potřeby. Jednou z inovativních funkcí je také okamžité informování o poruchách, potřebě údržby a monitorování spotřeby energie na dálku.

Technologie AXI

AXI je umělá inteligence, která rozumí vašim zvyklostem a učí se z nich (doporučí mycí program, upozorní na možné problémy, ukáže statistiky čerpání energie, atd.)

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby vaše nádobí nebylo dokonale čisté nebo vyleštěné. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Vnitřní vybavení pro vaše nádobí

Vnitřní vybavení inteligentní myčky nádobí je přizpůsobeno pro co nejlepší uložení vašich nádob. 3 koše si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby a to: sklopitelné držáky šálků v horním koši, polohování horního koše; sklopitelné držáky na talíře ve spodním koši. Tyto možnosti vám určitě usnadní naplnění myčky. Otevírání dveří je automatické po ukončení programu. Navíc zvukový signál vás bude informovat o skončení mycího cyklu.

Samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Bezpečný chod myčky

Pro vyšší bezpečnost a jistotu během mytí má tato myčka k dispozici ochranu proti úniku vody Total Water Block a proti přetečení Antioverflow.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 43 db
  • Třída energ.účinnosti A +++ - 10%
  • Počet programů 12
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 40,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Spotřeba vody na cyklus: 10 L
Celková spotřeba: 0,77 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 219 kWh
Roční spotřeba vody: 2880 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 170 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 16
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 32001219

Všechny parametry

Recenze Hoover HDPN 4S622PX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HDPN 4S622PX