Hoover HDPN 4S603PW

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDPN 4S603PW v bílé barvě s kapacitou pro 16 jídelních souprav v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A +++. K dispozici je 12 mycích programů. Ovládání myčky je s dotykovým displejem s možností připojení k WiFi a jeho ovládání na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Vnitřní vybavení sestává z 3 košů s nastavitelným horním košem. Otevírání dveří inteligentní myčky Hoover HDPN 4S603PW je automatické po skončení programu doplněny zvukovým signálem. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný tříúrovňový filtr a nerezová mycí vana. Disponuje kontrolkami leštidla a soli. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Smart myčka nádobí Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v nerezové barvě s MySmart ovládacím panelem s farbebným displejem 4,5 "má šířku 60 cm. Ovládat ji, je možné i na dálku pomocí aplikace 6th Sense Live…

  • Maximální hlučnost: 43 db
  • Třída energ.účinnosti: A +++
  • Počet programů: 11

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Jednoduchý spotřebič

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDPN 4S603PW o šířce 60 cm v moderním provedení s roční spotřebou vody 2880 l a elektrické energie 219 kWh. Myčka patří do energetické třídy A +++. Hlučnost při mycím cyklu je 41 dB. Kapacita myčky je 16 jídelních souprav. K dispozici máte 12 mycích programů s elektronickým ovládáním umístěným zepředu s možností připojení k WiFi.

Programy: 12 programů základních + Wifi: Eco, 45 ° C ,, Parní 75 ° C, Auto univerzální 50 - 60 ° C, Rychlý 39 min 60 ° C, Rychlý 29 min 50 ° C, Opláchnutí, Hygienický 75 ° C, Total Care 50 ° C, Auto Univerzální 65 - 75 ° C, Auto Denní 70 - 80 ° C, Eco plus 55 ° C, Sklo 45 ° C

Funkce: Odložený start až 24 hod, Auto Open - Automatické otevření dvířek na konci cyklu; Poloviční náplň; Extra sušení; Ukazatel nedostatku soli a leštidla na displeji; Ukazatel teploty vody; Ukazatel délky cyklu na displeji; Ukazatel ADDISH - kdy je možné doplnit nádobí po spuštění cyklu; Zvukový signál ukončení programu; Možnost vypnutí zvukové signalizace; Možnost uložení posledního cyklu do paměti; Impulzní mytí - zvýšení výkonu

Smart technologie

V době smartphonů a trvalého připojení k internetu společnost Hoover představuje řadu spotřebičů, které můžete ovládat, spravovat a monitorovat pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Hoover Wizard. Připojení u modelů One Fi je prostřednictvím Wi-Fi. Díky množství funkcí navržených pro aplikaci Wizard si můžete přizpůsobit funkce vašich spotřebičů podle potřeby. Jednou z inovativních funkcí je také okamžité informování o poruchách, potřebě údržby a monitorování spotřeby energie na dálku.

Technologie AXI

AXI je umělá inteligence, která rozumí vašim zvyklostem a učí se z nich (doporučí mycí program, upozorní na možné problémy, ukáže statistiky čerpání energie, atd.)

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby váš nádobí nebyl dokonale čistý nebo vyleštěn. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Vnitřní vybavení pro váš nádobí

Vnitřní vybavení inteligentní myčky nádobí je přizpůsobeno pro co nejlepší uložení vašich nádob. 3 koše si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby a to: sklopitelné držáky šálků v horním koši, polohování horního koše; sklopitelné držáky na talíře ve spodním koši. Tyto možnosti vám určitě usnadní naplnění myčky. Otvárnie dveří je automatické po ukončení programu. Navíc zvukový signál vás bude informovat o skončení mycího cyklu.

Samočisticí filtr

Praktická smart myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Bezpečný chod myčky

Pro vyšší bezpečnost a jistotu během mytí má tato myčka k dispozici ochranu proti úniku vody Total Water Block a proti přetečení Antioverflow.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 41 db
  • Třída energ.účinnosti A +++ - 10%
  • Počet programů 12
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 40,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Spotřeba vody na cyklus: 10 L
Celková spotřeba: 0,77 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 219 kWh
Roční spotřeba vody: 2880 L

Funkce

Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 170 min.
? AquaStop funkce: Ne
Počet souprav nádobí: 16
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Bluetooth, Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 32001220

Všechny parametry

Recenze Hoover HDPN 4S603PW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HDPN 4S603PW