Hoover HDP 5107AMBC


Pračka se sušičkou, Energetická třída E, Kapacita sušení: 7 kg prádla, 1451 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 420 kWh na 100 celých cyklů, 16 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 11 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Automatická pračka se sušičkou Hoover HDP 5107AMBC v bílém provedení s černými dvířky a ovládacím panelem. Poskytne kapacitu pro praní 10 kg prádla a sušení 7 kg prádla. Nabízí 16 základních programů včetně parního + Wi-Fi programy a praktické funkce. Disponuje funkcí Auto Care, Kg Mode Plus, Eco Power Inverter a 3 úrovněmi sušení. Můžete ji také ovládat na dálku pomocí aplikace hOn.

Skvělé výsledky praní

Systém Power Care vytváří dokonalou emulzi vody a pracího prostředku, která proniká hluboko do vláken a odstraňuje všechny skvrny i při nižších teplotách, což zaručuje profesionální výsledky.

Program Auto Care

Program Auto Care je ideální prací cyklus pro různé typy tkanin. Tento program automaticky přizpůsobuje sílu praní množství a typu prádla, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

Technologie Active Balance

Technologie Active Balance umožňuje vždy dosáhnout nejlepších výsledků máchání, zkrátit celkovou dobu praní a snížit vibrace díky optimalizaci odstřeďování.

Scan to care

Pračka nabízí funkci Scan to Care, která je k dispozici v aplikaci hOn. Tato funkce umožňuje vytvořit virtuální šatník. Stačí vyfotit oblečení, aplikace shromáždí a uloží všechny vaše pokyny k praní a navrhne konkrétní program a ošetření, které se o ně postará.

Aplikace hOn

Zlepšete svůj prací výkon pomocí nové aplikace hOn a získejte přístup k dalším skvělým funkcím. Na dálku zkontrolujte stav své pračky a přijímejte upozornění na konec cyklu, abyste na své prádlo nikdy nezapomněli. Získejte více než 60 dalších cyklů, které se postarají o konkrétní oděv nebo tkaninu. Aplikace také nabízí praktické rady a tipy pro praní a sušení.

Invertorový motor

Pračka se sušičkou je vybavena invertorovým motorem nové generace Eco Power.

Hygienický cyklus

Hygienický cyklus je navržen tak, aby odstranil alergeny a bakterie z vašeho prádla zvýšením teploty praní až na 60 °C na delší dobu a prodloužením fáze máchání na konci. Je to ideální program pro praní dětského oblečení a oblečení pro alergiky.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.otáčky odstřeďování 1451 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HDP 5107AMBC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi