Hoover HDP 5106AMBC/1-S


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1500 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 308 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 51 kWh na 100 cyklů praní, 16 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 12 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 127 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,7 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou Hoover HDP 5106AMBC/1-S v bílém provedení s černými dvířky a s chromovaným detailem dvířek. Kapacita bubnu pro praní je 10 kg a pro sušení 6 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 500 ot./min. Hlučnost dosahuje 79 dB. Tato pračka nabízí 16 základních programů + Wi-Fi programy. Můžete ji ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení s příslušnou aplikací hOn a s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth. Je navíc kompatibilní i s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce.

Chytrá pračka se sušičkou

Inteligentní pračka se sušičkou Hoover HDP 5106AMBC/1-S v bílém provedení s černými dvířky a chromovaným detailem dvířek má otočný volič s dotykovým digitálním 6místním displejem v češtině i slovenštině. Nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro větší rodiny. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 10 kg a vysušit 6 kg prádla. Maximální odstřeďování dosahuje 1 500 otáček za minutu.

Technologie:

 • Wi-Fi + Bluetooth připojení - možnost bezdotykového připojení k Wi-Fi a ovládání pračky přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací a funkcí.
 • Funkce naskenování štítků oblečení a možnost vytvoření virtuálního šatníku.
 • Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy.
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v angličtině).
 • Auto Care - automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální pečlivostí a s dokonalými výsledky již při 30 °C díky perfektnímu smíchání vody a detergentu.
 • Kg Mode Plus - optimalizace délky cyklu, spotřeby vody a energie v závislosti na aktuálním množství náplně.
 • Eco Power Inverter - BPM invertorový motor s tichým chodem. Nejvýkonnější bezkartáčový motor s nejdelší výdrží a největší efektivitou.
 • Senzorové sušení - 3 úrovně: Extra suché, K žehlení, Do skříně.

16 základních programů + Wi-Fi programy

Bílé, Eco 40-60 °C, Vlna/ruční praní, 20 °C - snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60 % úsporou energie, Syntetika a barevné, Odčerpání + odstředění, Máchání, Jemná péče, Rychlá péče 14, 30, 44 min, All in One 59 min, Auto Care, Sušení vlna - certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Sušení syntetika, Sušení bavlna, Wi-Fi. 

Funkce

Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě), Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní, Odložený start až 24 hod, Předpírka, Přídavné máchání, Pára, Rychlé praní (14, 30, 44 min), Nastavení úrovně znečištění, Nastavení úrovně vysušení, Active wash - optimalizace spotřeby vody a energie u malých náplní se slabým znečištěním, Noční praní, Program pro čištění bubnu, Zablokování tlačítek, Ukazatel zbytkového času.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1500 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

3,7 / 5

3 recenze Hoover HDP 5106AMBC/1-S

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Matej

17. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • velikost
 • dálkové ovládání přes wifi
 • jednoduché první nastavení
 • tichá počas praní
 • velikost bubnu 10Kg
 • množstvo programů
 • při delších programech suší bezproblémově
 • pere super
 • po sušení prádlo hebké a dokonale suché
 • možnost pauznout a počas programu přihodit prádlo
 • super poměr cena/výkon
 • přepnutí displeje do českého nebo slovenského jazyka
 • při kratších programoch neúčinné sušení
 • při sušení uniká do bubnu voda přes nádržku na prací prostředky
 • težko se vyvažuje
 • při odstřeřeďování hlučnější jak jsem myslel - samsung je o dost tišší
 • jak píšou ostatní - ze začátku při sušení dost smrdí guma a smrdí od toho i prádlo, časem ale přestane

Tuhle pračku ze sušičkou jsem si vybral po dlouhém hledání a čtení recenzí. Za tuhle cenu ale nic lepšího s těmito funkcemi asi nenajdete. Z počátku jsem se bál kombinace sušičky a pračky. Pro neexistenci prachového filtru a vyšší spotřebu vody protože sušička funguje na principu kondenzování vody a ne na tepelném čerpadle jak klasické sušičky. Ano, jak píšou ostatní, tak na gumenom těsnění dveří Vám po sušení ostane prach, který musíte utřít. Ale při klasickém, by jste zas museli čistit prachový filtr, dokonce dva. Takže je to jenom rutina. Sušička při delších programech skutečně vysuší všechno dokonale, musíte jenom najít správné programy a zkoušet. Má jednu výrobní resp konstrukční chybu, a to při doplňování vody v rámci sušení unikne občas menší množství vody do bubnu na oblečení. Je to chyba konstrukce v prostoru nádržky na prací prostředky. Ale Na oblečení po sušení jsem měl pár kapek<br /> nakonec jenom jednou. Pračka pere hezky, Líbí se mi velké množství programů a 1500 otáček je super. Osobně používám hlavně dálkové ovládání, které je super. No po zpustění programu ho už nemůžete upravit ale o tomhle jsme dopředu věděl. Můžete ale program pauznout a přidat něco do pračky. třeba papír s vůní při sušení.<br /> Celkově všechny nedostatky převáží ta cena a funkce. Prakticky za cenu sušičky anebo pračky máte reálně obě v jednom.<br /> Ještě jedno doporučení, nedávejte pod pračku tlumící podložku. Udělá to přesný opak a bude hučet ještě více. Jinak je při praní a sušení tichounká, jenom při odstřeďování tam něco stále klepká a hučí. Ale určitě o 50% méně jako moje stará pračka. No dost hlučněji jako 5 roční Samsung pračka moji mámy.<br /> Jinak na začátku pračka ukáže maximální čas a pak ho upravuje dle váhy a pravděpodobně vlhkosti.


Kateřina

19. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Když jsem se poohlížela po nové pračce, padla mi tahle do oka. Nic jsem nedala na recenze, že má pračka vadný návod. Říkala jsem si, to dám, pohoda. Takže omyl. Návod u pračky pro jistotu ani nebyl. Výrobce mě velkoryse zásobil popisem technických parametrů a radami typu "nevystavujte pračku slunci", a to pečlivě ve všech světových jazycích včetně dialektu kmene usurijských Jehovů, ale jednoduché info ohledně funkcí pračky prostě nedodal. I zapátrala jsem na netu a jelikož jsem holka šikovná, našla jsem, stáhla jsem, vytiskla jsem. Tím mé úspěchy končí. Nejdřív jsem si myslela, že jsem zkrátka ducha mdlého. Jenže pak jsem na to kápla a došlo mi, že návod k pračce nikdy nikdo z prodejců nečetl. Nechápu, že se pračka ještě drží prodejního trhu, halt Hoover je asi silnej ročník. Mám chuť jít autora návodu umlátit dvířky od pračky a řeknu vám proč:<br /> Páč návod:<br /> -je přeložen strojově, a to ještě ne úplně tou nejnovější verzí. Snad postačí příklad: Hygiene: Tato možnost umožňuje zvýšení hygieny prádla se zachováním stejné teploty po celé praní.<br /> -obsahuje kulturní vložky, které úplně neocením. Místo předpírky je řeč o pretpranje a zbytek textu v odstavci je v řeči, které rozumím tak velký kulový. Nic to, předpírku si beztak nenavolím, protože kontrolka je nefunkční. Nechce se mi věřit, že bych měla až takové štěstí a získala s vadným návodem i vadnou celou pračku.<br /> -má naprosto chybně označená tlačítka. Tlačítko Pára je ve skutečnosti tlačítkem Rychlý/Stupeň znečištění. Odpovídal by tomu i piktogram, na kterém je Tričko, lomítko a písmeno R. Aby bylo zmatení dokonalé, je v obrázcích návodu piktogram páry, kdežto na displeji pračky je piktogram trička.<br /> -dalším tlačítkem, které je označeno špatně, je Rychlý/Stupeň znečištění - ve skutečnosti jde o navolení Sušení prádla, o kterém však v návodu není ani zmínka. Zdá se, že sušení v této pračce se sušičkou prostě neexistuje....<br /> -vysvětlivky k těmto vadným tlačítkům mají navíc (madonamia!) zpřeházené texty!!! Takže popisky u tlačítka Pára (jenž je Stupněm znečištění/Rychlý), patří ve skutečnosti k piktogramu nazvanému Hygiena, který se nachází úplně jinde. Ve výsledku však Hygiena znamená opravdu Pára a lze navolit mačkáním tlačítka Možnosti...<br /> -v přehledu jednotlivých programů chybí u programu All in one to, že lze navolit Páru a u programu Eco je naopak značeno, že lze navolit Stupně znečištění, což nelze. Čili si můžete podle návodu mačkat, co chcete a ono si svítí taky co chce.<br /> Snad je vám z tohoto popisu jasné, proč jsem se chystala spáchat harakiri olizováním kliky u Covidového centra. Ještě předtím jsem si ale dala tu práci a vytvořila jsem si svůj vlastní návod. Opijte mě. Už chápu, k čemu je pára, u kterých programů je funční a jak si u každé nálože prádla navolit stupeň znečištění. Hoover nikdy více a jestli se Electroworld nepochlapí a nepošle mi kvalitní návod i s omluvou (piju červené), tak nikdy více ani oni!<br />


Josef

14. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Velmi kvalitní zpracování a pěkný vzhled.
 • Pojme velký obsah prádla.
 • Tichý chod a nízká spotřeba energie.
 • Přehledný displej.
 • Možnost ovládání mobilem.
 • Kvalitně vyprané prádlo.
 • Kombinace se sušičkou se povedla.
 • Dobrá cena výrobku.
 • Prodloužená záruka na pračku i motor.
 • Není dodáván přehledný a podrobný tištěný návod k obsluze.
 • Byl problém na pračce nastavit češtinu, ale nakonec se to podařilo.

S pračkou jsem zatím velmi spokojen. <br /> Dlouho jsem porovnával s jinými výrobci, nakonec vyšla vítězně Hoover.<br /> Myslím, že mi bude dobře sloužit řadu let.