Hoover HDP 5106AMBC/1-S

Zobrazit


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1500 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 308 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 51 kWh na 100 cyklů praní, 16 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 160 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou Hoover HDP 5106AMBC/1-S v bílém provedení s černými dvířky a s chromovaným detailem dvířek. Kapacita bubnu pro praní je 10 kg a pro sušení 6 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 500 ot./min. Hlučnost dosahuje 79 dB. Tato pračka nabízí 16 základních programů + Wi-Fi programy. Můžete ji ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení s příslušnou aplikací hOn a s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth. Je navíc kompatibilní i s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce.

Chytrá pračka se sušičkou

Inteligentní pračka se sušičkou Hoover HDP 5106AMBC/1-S v bílém provedení s černými dvířky a chromovaným detailem dvířek má otočný volič s dotykovým digitálním 6místním displejem v češtině i slovenštině. Nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro větší rodiny. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 10 kg a vysušit 6 kg prádla. Maximální odstřeďování dosahuje 1 500 otáček za minutu.

Technologie:

 • Wi-Fi + Bluetooth připojení - možnost bezdotykového připojení k Wi-Fi a ovládání pračky přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací a funkcí.
 • Funkce naskenování štítků oblečení a možnost vytvoření virtuálního šatníku.
 • Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy.
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v angličtině).
 • Auto Care - automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální pečlivostí a s dokonalými výsledky již při 30 °C díky perfektnímu smíchání vody a detergentu.
 • Kg Mode Plus - optimalizace délky cyklu, spotřeby vody a energie v závislosti na aktuálním množství náplně.
 • Eco Power Inverter - BPM invertorový motor s tichým chodem. Nejvýkonnější bezkartáčový motor s nejdelší výdrží a největší efektivitou.
 • Senzorové sušení - 3 úrovně: Extra suché, K žehlení, Do skříně.

16 základních programů + Wi-Fi programy

Bílé, Eco 40-60 °C, Vlna/ruční praní, 20 °C - snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60 % úsporou energie, Syntetika a barevné, Odčerpání + odstředění, Máchání, Jemná péče, Rychlá péče 14, 30, 44 min, All in One 59 min, Auto Care, Sušení vlna - certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Sušení syntetika, Sušení bavlna, Wi-Fi. 

Funkce

Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě), Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní, Odložený start až 24 hod, Předpírka, Přídavné máchání, Pára, Rychlé praní (14, 30, 44 min), Nastavení úrovně znečištění, Nastavení úrovně vysušení, Active wash - optimalizace spotřeby vody a energie u malých náplní se slabým znečištěním, Noční praní, Program pro čištění bubnu, Zablokování tlačítek, Ukazatel zbytkového času.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1500 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

3,0 / 5

2 recenze Hoover HDP 5106AMBC/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Kateřina

19. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Když jsem se poohlížela po nové pračce, padla mi tahle do oka. Nic jsem nedala na recenze, že má pračka vadný návod. Říkala jsem si, to dám, pohoda. Takže omyl. Návod u pračky pro jistotu ani nebyl. Výrobce mě velkoryse zásobil popisem technických parametrů a radami typu "nevystavujte pračku slunci", a to pečlivě ve všech světových jazycích včetně dialektu kmene usurijských Jehovů, ale jednoduché info ohledně funkcí pračky prostě nedodal. I zapátrala jsem na netu a jelikož jsem holka šikovná, našla jsem, stáhla jsem, vytiskla jsem. Tím mé úspěchy končí. Nejdřív jsem si myslela, že jsem zkrátka ducha mdlého. Jenže pak jsem na to kápla a došlo mi, že návod k pračce nikdy nikdo z prodejců nečetl. Nechápu, že se pračka ještě drží prodejního trhu, halt Hoover je asi silnej ročník. Mám chuť jít autora návodu umlátit dvířky od pračky a řeknu vám proč:<br /> Páč návod:<br /> -je přeložen strojově, a to ještě ne úplně tou nejnovější verzí. Snad postačí příklad: Hygiene: Tato možnost umožňuje zvýšení hygieny prádla se zachováním stejné teploty po celé praní.<br /> -obsahuje kulturní vložky, které úplně neocením. Místo předpírky je řeč o pretpranje a zbytek textu v odstavci je v řeči, které rozumím tak velký kulový. Nic to, předpírku si beztak nenavolím, protože kontrolka je nefunkční. Nechce se mi věřit, že bych měla až takové štěstí a získala s vadným návodem i vadnou celou pračku.<br /> -má naprosto chybně označená tlačítka. Tlačítko Pára je ve skutečnosti tlačítkem Rychlý/Stupeň znečištění. Odpovídal by tomu i piktogram, na kterém je Tričko, lomítko a písmeno R. Aby bylo zmatení dokonalé, je v obrázcích návodu piktogram páry, kdežto na displeji pračky je piktogram trička.<br /> -dalším tlačítkem, které je označeno špatně, je Rychlý/Stupeň znečištění - ve skutečnosti jde o navolení Sušení prádla, o kterém však v návodu není ani zmínka. Zdá se, že sušení v této pračce se sušičkou prostě neexistuje....<br /> -vysvětlivky k těmto vadným tlačítkům mají navíc (madonamia!) zpřeházené texty!!! Takže popisky u tlačítka Pára (jenž je Stupněm znečištění/Rychlý), patří ve skutečnosti k piktogramu nazvanému Hygiena, který se nachází úplně jinde. Ve výsledku však Hygiena znamená opravdu Pára a lze navolit mačkáním tlačítka Možnosti...<br /> -v přehledu jednotlivých programů chybí u programu All in one to, že lze navolit Páru a u programu Eco je naopak značeno, že lze navolit Stupně znečištění, což nelze. Čili si můžete podle návodu mačkat, co chcete a ono si svítí taky co chce.<br /> Snad je vám z tohoto popisu jasné, proč jsem se chystala spáchat harakiri olizováním kliky u Covidového centra. Ještě předtím jsem si ale dala tu práci a vytvořila jsem si svůj vlastní návod. Opijte mě. Už chápu, k čemu je pára, u kterých programů je funční a jak si u každé nálože prádla navolit stupeň znečištění. Hoover nikdy více a jestli se Electroworld nepochlapí a nepošle mi kvalitní návod i s omluvou (piju červené), tak nikdy více ani oni!<br />


Josef

14. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Velmi kvalitní zpracování a pěkný vzhled.
 • Pojme velký obsah prádla.
 • Tichý chod a nízká spotřeba energie.
 • Přehledný displej.
 • Možnost ovládání mobilem.
 • Kvalitně vyprané prádlo.
 • Kombinace se sušičkou se povedla.
 • Dobrá cena výrobku.
 • Prodloužená záruka na pračku i motor.
 • Není dodáván přehledný a podrobný tištěný návod k obsluze.
 • Byl problém na pračce nastavit češtinu, ale nakonec se to podařilo.

S pračkou jsem zatím velmi spokojen. <br /> Dlouho jsem porovnával s jinými výrobci, nakonec vyšla vítězně Hoover.<br /> Myslím, že mi bude dobře sloužit řadu let.