Hoover HDP 3T60PWDFW

16 890 Kč ? Ušetříte 23 % 12 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 129,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí Hoover HDP 3T60PWDFW v bílé barvě s kapacitou pro 16 jídelních souprav v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A +++. K dispozici je 12 mycích programů. Myčka je ovládána elektronickými dotykovými tlačítky umístěnými svrchu s možností připojení k WiFi a ovládáním na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Vnitřní vybavení sestává z 3 košů s nastavitelným horním košem a bezpečnostním zastavením spodního koše. Otevírání dveří myčky Hoover HDP 3T60PWDFW je automatické po skončení programu doplněny zvukovým signálem. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný tříúrovňový filtr a nerezová mycí vana. Disponuje kontrolkami leštidla a soli a funkcí AquaStop. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 23 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Miele G 4203 SC

Miele G 4203 SC

16 990 Kč

K odeslání 1 ks

Miele G 4203 SC myčka nádobí je díky své úsporné ekonomickému provozu zařazená do energetické třídy A +. Umyje najednou 14 jídelních souprav, pomocí různých programů šetřících životní prostředí a…

  • Maximální hlučnost: 46 db
  • Třída energ.účinnosti: A +
  • Počet programů: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Jednoduchý spotřebič

Volně stojící smart myčka nádobí Hoover HDP 3T60PWDFW o šířce 60 cm v moderním provedení s roční spotřebou vody 2880 l a elektrické energie 219 kWh. Myčka patří do energetické třídy A+++. Hlučnost při mycím cyklu je 41 dB. Kapacita myčky je 16 jídelních souprav. K dispozici máte 12 mycích programů s elektronickým ovládáním tlačítky umístěným shora s možností připojení k WiFi.

Smart technologie

V době smartphonů a trvalého připojení k internetu společnost Hoover představuje řadu spotřebičů, které můžete ovládat, spravovat a monitorovat pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Hoover Wizard. Připojení u modelů One Fi je prostřednictvím Wi-Fi. Díky množství funkcí navržených pro aplikaci Wizard si můžete přizpůsobit funkce vašich spotřebičů podle potřeby. Jednou z inovativních funkcí je také okamžité informování o poruchách, potřebě údržby a monitorování spotřeby energie na dálku.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby vaše nádobí nebylo dokonale čisté nebo vyleštěné. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Vnitřní vybavení pro váš nádobí

Vnitřní vybavení inteligentní myčky nádobí je přizpůsobeno pro co nejlepší uložení vašich nádob. 3 koše si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby. Polohování horního koše a bezpečnostní zastavení spodního koše vám určitě usnadní naplnění myčky. Otevírání dveří je automatické po ukončení programu. Navíc zvukový signál vás bude informovat o skončení mycího cyklu.

Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Bezpečný chod myčky

Pro vyšší bezpečnost a jistotu během mytí má tato chytrá myčka k dispozici funkci AquaStop. Ta se postará o automatické přerušení přívodu vody v případě poruchy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 41 db
  • Třída energ.účinnosti A +++ - 10%
  • Počet programů 12
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 39 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Spotřeba vody na cyklus: 10 L
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 219 kWh
Roční spotřeba vody: 2880 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 12
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 170 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 16
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 32001112

Všechny parametry

Recenze Hoover HDP 3T60PWDFW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HDP 3T60PWDFW