Hoover HDP 2D1145X

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí Hoover HDP 2D1145X v nerezovém provedení a 45 cm šířce se řadí do úsporné energetické třídy A ++, díky které budou vaše účty za energie podstatně nižší. Její kapacita je na 11 jídelních souprav. Stačí myčku naplnit, nastavit ten správný program a nechat spotřebič pracovat. Výsledkem bude dokonale čisté nádobí s vysokým leskem. Myčka dosahuje roční spotřebu el. energie 193 kWh a spotřebu vody 2240 l. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný tříúrovňový filtr a nerezová mycí vana. Čas ušetříte díky praktické funkci odložení startu o 24 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 
 
 
 

Hoover HDP 2D1145X

Volně stojící myčka nádobí HOOVER HDP 2D1145X o šířce 45 cm v moderním provedení s roční spotřebou vody 2240 l a elektrické energie 193 kWh. Myčka patří do energetické třídy A ++. Hlučnost při mycím cyklu je 45 dB. Kapacita myčky je 11 jídelních souprav.

Skvělé mycí programy

Vyberte pro svůj nádobí ten správný program, který bude nejen mimořádně účinný, ale i šetrný. Myčka Hoover disponuje skvělými mycími programy na různé druhy nádobí a způsoby mytí. Je jen na vás, který z programů využijete. Každý z nich je mimořádně účinný a přitom výjimečně šetrný.

  • 7 programů: Intenzivní 60 ° C, Normální 55 ° C, Eco 50 ° C, Sklo 40 ° C, Denní 65 ° C, Rychlý 20 min 55 ° C, Opláchnutí
  • Teploty mytí: 40 - 65 ° C

Vnitřní vybavení pro váš nádobí

Vnitřní vybavení myčky nádobí je přizpůsobeno pro co nejlepší uložení vašich nádob. 3 koše a držáky si můžete přizpůsobit podle vaší potřeby. Polohování horního koše sklopitelné držáky na talíře ve spodním koši sklopitelné držáky šálků v horním koši

Indikátor oznámí nedostatek soli či leštidla

Díky zabudovanému indikátoru se nemusíte obávat o to, že by vaše myčka náhodou při mytí neměla dostatek soli nebo leštícího prostředku. Elektronický indikátor vás vždy předem upozorní na nedostatek potřebných prostředků. Proto se nikdy nestane, aby váš nádobí nebyl dokonale čistý nebo vyleštěn. Na konci programu se ozve zvukový signál.

Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí se může pochlubit účinným tříúrovňovým filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání.

Odložení startu

Nestíháte nebo musíte někam nutně odejít? S časovačem odloženého startu jste připraven na všechno. Jednoduše dejte do vnitřku myčky nádobí a čisticí prostředek, nastavte odložení startu a můžete spokojeně odjet. Myčka začne pracovat přesně tehdy, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat. Můžete ho dokonce odložit až na 24 hodin ..

Bezpečný chod myčky

Pro vyšší bezpečnost a jistotu během mytí má tato myčka k dispozici funkci AquaStop. Ta se postará o automatické přerušení přívodu vody v případě poruchy. Před vytopením ochrání vaši kuchyni ochrana proti přetečení-Antioverflow.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 45 db
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Počet programů 7
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 45 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 38 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 8 L
Celková spotřeba: 193 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 193 kWh
Roční spotřeba vody: 2240 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 205 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 11
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 32001087

Všechny parametry

Recenze Hoover HDP 2D1145X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HDP 2D1145X