Hoover HDIN 4D620PB/E


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 16 sad nádobí, Spotřeba energie: 76 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 10,9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 9, Automatické otevírání dveří, Výška: 82 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 12 298 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 12 998 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 123 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní vestavná myčka nádobí Hoover HDIN 4D620PB/E se šířkou 60 cm v energetické třídě C umyje 16 sad nádobí pomocí 9+ Wi-Fi programů. Má automatické otevírání dvířek na konci cyklu, ukazatel ADDISH, funkci Extra sušení a automatický senzor pro rozpoznání nečistot.

Hoover HDIN 4D620PB/E

Praktická vestavná smart myčka nádobí Hoover HDIN 4D620PB/E bude vaším každodenním pomocníkem v kuchyni pro dokonale umyté nádobí. Můžete díky ní strávit více volného času s vašimi blízkými. Během jednoho mycího cyklu dokáže umýt 16 jídelních sad nádobí při spotřebě vody 10,9 litru na jeden cyklus. Hlučnost myčky je velmi nízká, pouhých 43 dB. Ovládací panel je umístěn nad dvířky. Pro bezpečnost nabízí také ochranu proti přetečení Antioverflow a Aquaprotect.

  • 9 programů základních + Wi-FI: Eco 45 °C, Parní 75 °C, Noční 55 °C, Auto univerzální 55-65 °C, Total Care 50 °C, Rychlý 39 min 60 °C - mytí včetně sušení, Rychlý 29 min 50 °C, Opláchnutí, Teploty mytí 45-75 °C

Total Care

S programem Total Care umyjete veškeré nádobí v jednom mycím cyklu, ať už jde o nejkřehčí kousky, jako např. sklo. Díky programu myčka umyje nádobí maximálně účinně a navíc při nízké hlučnosti. To vše díky technologii impulsního mytí, které během cyklu umožňuje motoru měnit rychlost.

Funkce ADDISH

Tato funkce vám umožní přidat nádobí i po spuštění mycího programu. Zapomenuté sklenice, lžíce nebo talíře nemusíte ručně mýt. Stačí jen otevřít myčku a přidat je k ostatnímu nádobí.

Auto Open

Další praktickou funkcí ve výbavě myčky je Auto Open. Tato funkce je praktické řešení, které po skončení mycího cyklu automaticky otevře dvířka myčky. Díky tomu dosáhnete rychlého a maximálního vysušení nádobí bez zapaření.

Smart

Inteligentní myčku nádobí lze přes Wi-Fi připojit k mobilnímu zařízení a vzdáleně s ní komunikovat. Získáte přístup k aplikaci Wizard, ve které si můžete stáhnout další mycí programy a funkce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 43 db
Počet souprav nádobí 16
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HDIN 4D620PB/E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi