Hoover HDD9800/1B

31 490 Kč ? Ušetříte 37 % 19 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný odsavač par Hoover HDD9800 / 1B v nerezové barvě je zařazen do energetické třídy B. Využívá perimetrické odsávání. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Maximální výkon odsávání dosahuje 605m³ / h. s průměrem odtahu 150 mm. K dispozici jsou 4 rychlosti odsávání, které lze zvolit prostřednictvím dotykového ovládání. Pracovní plochu osvětluje 1 x 5 W LED pás. Vestavěný odsavač par je vestavný do pracovní desky, vysouvá se směrem nahoru. Maximální hlučnost dosahuje 74 dB. Ukazatel zanesení filtru informuje o potřebě jeho výměny. K dispozici je také praktický časovač. Šířka 88 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 37 %

Popis produktu

 

 

 

Nenápadný vestavěný odsavač par

Výkonný a zároveň výjimečný odsavač par Hoover HDD9800/1B z řady Vanity, bude elegantním a nenápadným doplňkem kuchyně. Rafinovaně se ukrývá v pracovní desce až do chvíle, dokud ho nebudete potřebovat. Je zabudován do pracovní desky a při každém použití ho vysunete a zapnete. Když dovaříte, jednoduše jej zasunete zpět, abyste měli opět k dispozici čistou a prostornou pracovní desku. Díky perimetrálnímu extrakčnímu filtru se zlepšuje kvalita vzduchu. Výpary jsou vedeny po obvodu digestoře, zpomaleně a lépe se přefiltrují.

Možnost recirkulace

Stylový odsavač par disponuje kromě účinného odtahu do komína i možností recirkulace. To znamená, že mastná přebytečná pára se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro režim recirkulace vzduchu je třeba použít filtr CF 152, který je součástí balení, nebo uhlíkový filtr Candy KFU6904. 

Filtry

Tukový filtr zachycuje tuk, prach a kouř, přímo tak ovlivňuje účinnost odsávání. Je třeba ho pravidelně čistit pro jeho korektní fungování. Papírový filtr zachycuje pachy a je třeba jej měnit častěji.

Dokonalá filtrace vzduchu

Již při vaření se nemusíte zapotit. Vestavěná digestoř nabízí účinný odtah par. Tento skvělý výkon zajišťuje sací potrubí s Ø 150 mm. Takto máte zaručeno, že přebytečná pára vám už nebude znepříjemňovat práci při vaření. Kompaktní odsavač par vám nabízí i možnost recirkulace, což znamená, že pročištěný vzduch se bude přes filtr vracet zpět do vaší kuchyně. Výkon odsavače je v rozmezí 226 - 605 m³/h. který zajistí opravdu dostatečné odsátí přebytečných par. Vysoká kvalita a výkon tohoto digestoře jsou zárukou spokojenosti každého zákazníka.

Stupně rychlosti odsávání a hlučnost

Podskříňkový odsavač par má na výběr až 4 rychlosti odsávání přebytečných par. Podle množství vyprodukovaných par při vaření si můžete vybrat, zda chcete odtah par pomalejší nebo rychlejší. Sami si zvolíte nejlepší možnost pomocí dotykového ovládání. Je vybavena kvalitním LED osvětlením 1 x 5 W, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Osvětlení vám poslouží při přípravě chutné večeře. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 74 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Světlo i odsávání nastavíte velmi jednoduše.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 88 cm
  • Maximální hlučnost 74 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 605 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 605 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 33 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 33 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: KFU6904
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 88 cm
Výška: 33,5 cm
Hloubka: 11,5 cm
Hmotnost: 34,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: pachový filtr CF152

Hlučnost

Maximální hlučnost: 74 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: B

Energetické údaje

Celková spotřeba: 50,4 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 36900936

Všechny parametry

Recenze Hoover HDD9800/1B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HDD9800/1B