Hoover HD 495AMBB/1-S


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 266 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů praní, 16 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 14 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytrá pračka se sušičkou Hoover HD 495AMBB/1-S v bílém provedení a s černými dvířky. Kapacita bubnu pro praní je 9 kg a pro sušení 5 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 ot./min. Hlučnost dosahuje 77 dB. Tato pračka nabízí 16 základních programů + Wi-Fi programy. Můžete ji ovládat i na dálku, pomocí mobilního zařízení s příslušnou aplikací hOn a s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth. Je navíc kompatibilní i s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google Home - v anglickém jazyce.

Chytrá pračka se sušičkou

Inteligentní pračka se sušičkou Hoover HD 495AMBB/1-S v bílém provedení s černými dvířky má otočný volič s dotykovým digitálním 6místním displejem v češtině i slovenštině. Nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro větší rodiny. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 9 kg a vysušit 5 kg prádla. Maximální odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu.

Technologie

 • Wi-Fi + Bluetooth připojení - možnost bezdotykového připojení k Wi-Fi a ovládání pračky přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací a funkcí.
 • Funkce naskenování štítků oblečení a možnost vytvoření virtuálního šatníku.
 • Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy.
 • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v angličtině).
 • Total Care - automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení s maximální pečlivostí a s dokonalými výsledky již při 30 °C díky perfektnímu smíchání vody a detergentu.
 • Kg Mode Plus - optimalizace délky cyklu, spotřeby vody a energie v závislosti na aktuálním množství náplně.
 • Eco Power Inverter - BPM invertorový motor s tichým chodem. Nejvýkonnější bezkartáčový motor s nejdelší výdrží a největší efektivitou.
 • Senzorové sušení - 3 úrovně: Extra suché, K žehlení, Do skříně.

16 základních programů + Wi-Fi programy

Bílé, Eco 40-60 °C, Vlna/ruční praní, 20 °C - snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60 % úsporou energie, Syntetika a barevné, Odčerpání + odstředění, Máchání, Jemná péče, Rychlá péče 14, 30, 44 min, Nettopy 59 min, Total Care, Sušení vlna - certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Sušení syntetika, Sušení bavlna, Wi-Fi. 

Funkce

Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě), Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní, Odložený start až 24 hod, Předpírka, Přídavné máchání, Pára, Rychlé praní (14, 30, 44 min), Nastavení úrovně znečištění, Nastavení úrovně vysušení, Active wash - optimalizace spotřeby vody a energie u malých náplní se slabým znečištěním, Noční praní, Program pro čištění bubnu, Zablokování tlačítek, Ukazatel zbytkového času.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Hoover HD 495AMBB/1-S

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

4. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichý chod
 • Wifi připojení a možnost použít programů v aplikaci
 • Úspornost

S pračkou jsme spokojení, hlavně tichým chodem a inteligentní funkcí, kdy podle množství prádla a zvolenému programu umí zkrátit program a ušetřit dost peněz za vodu a elektřinu. Sušení jsme zatím zkoušeli jednou, kdy z usušením prádla (ručníky) jsme byli spokojeni.