Hoover HCV91/2C

Doprava zdarma

Šírka: 90 cm, Maximální hlučnost: 63 db, Maximální výkon odsávání: 456 m3,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Hoover HCV91/2C v antracitové barvě je zařazen do energetické třídy C. Účinný motor dosahuje maximální výkon odsávání 290 m³/hod. a při intenzivním stupni Booster až 456 m³ / hod. pro efektivní odsávání přebytečných par a pachu v kuchyni. Zvolit si můžete odsávání do komína, nebo možnost recirkulace. K dispozici je mechanické tlačítkové ovládání s 3 stupni rychlosti výkonu. Pracovní plochu pod odsavačem par Hoover HCV91 / 2C dokonale zpřehlední LED osvětlení 2 x 2 W. Součástí výbavy jsou 3 hliníkové omyvatelné tukové filtry, pachový - uhlíkový filtr FCR17 - 2 ks, zpětná klapka a redukce s průměrem 120 mm. Šířka: 90 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Při přípravě oblíbených jídel a zejména při smažení a přípravě jídel na oleji, je celá kuchyň zahalena nepříjemným pachem, který se v ní drží i po skončení vaření. Pokud si chcete vaše hotové jídlo vychutnat v příjemném prostředí bez zápachů ideální možností je při jeho přípravě využít odsavač par, který se postará o odstranění a eliminaci výparů i zápachů během vaření. Vaše kuchyň tak bude svěží a příjemná a vy si můžete vychutnat vaše jídlo bez nepříjemností. Výkon komínového digestoře Hoover HCV91/2C by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 60 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí mechanického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 456 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 63 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v antracitovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si vložit i příslušný uhlíkový filtr FCR17 (v balení jsou 2 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Obsah balení

  •     3 hliníkové omyvatelné tukové filtry
  •     pachový - uhlíkový filtr FCR17 - 2 ks
  •     zpětná klapka
  •     redukce s průměrem 120 mm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90 cm
Maximální hlučnost 63 db
Maximální výkon odsávání 456 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HCV91/2C

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno