Hoover HBWMO 916TAHC-S

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná chytrá pračka Hoover HBWMO 916TAHC-S je zařazena do energetické třídy A +++ - 40%. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 9 kg a maximální otáčky odstřeďování jsou 1600 ot./min. Inteligentní pračku je možné ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací Wizard (připojené k Wifi nebo NFC). Nabízí 16 základních programů + 40 programů One Fi Extra a řadu užitečných funkcí. Ovládána je pomocí otočného voliče a dotykového displeje. Patentovaný program All In One rozpouští prací prášek spolu s vodou ve speciální komoře a následně kropí prádlo touto pěnou během praní. Smart vestavná pračka Hoover HBWMO 916TAHC-S nabízí bezpečnostní zámek dveří, ochranu proti přepěnění i ochranu proti přetečení Antiowerflow. Hloubka 56 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Inteligentní vestavěná pračka

Vestavěná inteligentní pračka Hoover HBWMO 916TAHC-S se se svými rozměry vejde i do vaší koupelny. Čistý design vypadá opravdu skvěle. Vestavná pračka disponuje dotykovým displejem, na kterém si jednoduše nastavíte požadované funkce a mnoho skvělých technologií. Invertorový motor zase zajišťuje vynikající energetickou účinnost, minimální hlučnost a výjimečně dlouhotrvající výkon. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +++ -40%. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 9 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1600 otáček za minutu. Mezi 16 standardními programy s možností odloženého startu až na 24 hodin si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. K standardním programům je možné stáhnout prostřednictvím aplikace i další One Fi Extra.

Technologie One Fi Extra

Vestavěná chytrá pračka s technologií One Fi Extra umožňuje ovládat spotřebič na dálku prostřednictvím mobilního zařízení (telefon, tablet ...) připojeného k Wi-Fi nebo NFC s příslušnou aplikací Hoover Wizard. One Touch - je systém propojení mobilního telefonu pomocí NFC nebo Wi-Fi s vaším spotřebičem. Smart spotřebiče Hoover mají dlouhodobě dobrý výkon. Speciální cyklus otestuje stav spotřebiče a následně za pomoci aplikace pořadí jaká péče je pro něj nutná, aby pracoval bez problémů.

Programy a funkce

 •     16 programů základních + 40 programů One Fi Extra: All in One 20 ° C, All in One Hygienický, All in One 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min, Tmavé, Vlna, Ruční praní a Hedvábí, Máchání, Odčerpávání + odstředění , Košile, Jemné, Syntetika, Bavlna, Bílé, One Fi Extra.
 •     Funkce: Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Odložený start až 24 hod, Rychlé praní, Nastavení úrovně znečištění (3), Aquaplus, Předpírka, Hygienické +, Noční praní, Ukazatel zbytkového času praní, Zvukový ukazatel ukončení cyklu, Zablokování dvířek

Technologie All-in-One

Patentovaná inovativní technologie rozpouští prací prášek spolu s vodou ve speciální komoře a následně je prádlo namáčena touto pěnou během praní. Umožňuje také praní tkanin jako je bavlna, syntetické a smíšená prádlo při teplotě 20 ° C s účinkem porovnatelným s praním při 40 ° C. Spotřeba tohoto programu je přitom cca. o 50% nižší než při běžném programu bavlna. Program All In One zajišťuje také hloubkové čištění a efektivní dezinfekci. Díky optimální teplotě a optimalizovanému máchání odstraňuje zbytky alergenů a pracího prostředku. Program All In One 59 min. umožňuje praní smíšeného prádla (bavlna, syntetika s smíšené) jen za 59 minut při plné náplně při teplotě 40 ° C a méně. Program je vhodný zejména pro mírně znečištěné prádlo.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 54,1 cm
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 40%
 • Počet programů 16
 • Odložený start Ano
 • Roční spotř.en. při praní 218 kWh
 • Krátký program Ano

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 54,1 cm
Hmotnost: 69 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Krátký program: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 40%
Třída účin.odstřeď.: A
Roční spotř.en. při praní: 218 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10600 L

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 76 db
Hlučnost (praní): 58 db

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31800243

Všechny parametry

Recenze Hoover HBWMO 916TAHC-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HBWMO 916TAHC-S