Hoover HBDO485TAMCE/1-S


Vestavná pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita 8 kg prádla, 1351 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 266 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Hloubka: 53 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní vestavná pračka se sušičkou Hoover HBDO485TAMCE/1-S v bílé barvě vypere 8 kg a vysuší 5 kg prádla. Zařazena je do energetické třídy D. Maximální otáčky odstřeďování 1 400 ot./min při hlasitosti 75 dB. Na výběr 15 pracích programů, včetně krátkého 14 a 30minutového programu a speciálního programu na vlnu Woolmark. Tři programy sušení. Odložený start o 24 hodin. Inteligentní ovládání díky technologii One Fi Extra, Wi-Fi, NFC a aplikaci Wizard. Zvukový signál při ukončení programu. Pohodlné ovládání pomocí otočného kolečka a dotykovým displejem. Výkonný a tichý invertorový motor BPM.

Smart pračka se sušičkou

Inteligentní pračka se sušičkou Hoover HBDO485TAMCE/1-S v bílé barvě s chromovaným detailem dvířek. Ovládání je otočným voličem s dotykovým, digitálním 6místným displejem v češtině i slovenštině. Nabízí pohodlné praní s velkou kapacitou bubnu pro velké rodiny. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg a vysušit 5 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu.

Programy a funkce

  • 15 programů základních + 40 programů One Fi Extra: Syntetika, Dětské, Denní 59 min, Rychlý 14, 30 44 min, Jemné, Ruční a Hedvábí, Máchání, Odčerpání + odstředění, Vlna, Sušení vlny - Certifikovaný program Woolmark Apparel Care, Sušení , Sušení bavlny, Rychlé praní a sušení 59 min, One Fi Extra
  • Funkce: Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Odložený start až 24 hod, Rychlé praní, nastavení úrovně znečištění (3), Extra máchání (3), Předpírka, Hygienické +, Volba sušení, Ukazatel zbytkového času praní, Zvukový ukazatel ukončení cyklu

Tichý a úsporný motor

Předem plněná pračka se sušičkou Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je její výkon mnohem tišší. Při praní dochází k nižšímu množství vibrací, což zaručuje motoru lepší odolnost a prodlužuje jeho životnost.

Woolmark Apparel Care

Z výbavy zajisté oceníte i speciální program pro vlněné kusy oblečení. Woolmark Apparel Care je velmi šetrný k vláknům bavlny a při sušení nedochází k jejich poškození a tvorbě žmolků.

Ovládání na dálku

Ovládání pračky je ještě jednodušší díky bezdrátovému propojení pomocí One Fi Extra- prostřednictvím Wi-Fi nebo NFC. Ovládat ji tak můžete na dálku prostřednictvím chytrého telefonu přes aplikaci Wizard. Díky aplikací získáte rozšířené funkce, statistiky praní a sušení nebo různé tipy pro efektivní používání spotřebiče.

  • Stahování nových funkcí a cyklů
  • Funkce pro odložený začátek a konec
  • Kontrolní cyklus
  • Vedení statistik praní a čerpání energie
  • Tipy a triky
  • Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 53 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energetické účinnosti 2021 D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 266 kWh

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover HBDO485TAMCE/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi