Hoover H7W4 48MBC-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1330 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 11 089 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 111 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Hoover H7W4 48MBC-S v bílém provedení s černými dvířky má kapacitu pro 8 kg prádla. Nabízí 16 základních programů + Wi-Fi programy. Je vybavena funkcemi Auto Care, Kg Mode Plus, Eco Doser, parním programem a programem pro alergiky. Lze ji ovládat na dálku s připojením Wi-Fi nebo Bluetooth prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací hOn. Je kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa nebo Google Assistant. Dosahuje hlučnosti 76 dB.

Programy a funkce

  • 16 základních programů + Wi-Fi programy: Auto Care, All In One 49 min, Quick Care 14, 30, 44 min, Allergy Care Pro, Steam Care Pro, Gentle Care, Fitness Care, Praní, Dálkové ovládání - Wi-Fi, Bavlna, Eco 40-60 °C, Vlna/ruční praní, 20 °C (snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie), Syntetika a barevné, Vypouštění + odstřeďování

  • Vlastnosti: Nastavení jazyka (CZ a SK), Nastavení rychlosti odstřeďování a teploty praní, Odložený start až o 24 hodin, Redukce hluku, Předpírka, Extra máchání, Ochrana proti pomačkání, Nastavení úrovně znečištění (3), Rychlé praní (14, 30, 44 min ), Pára (3 úrovně), Active Wash - optimalizace spotřeby vody a energie pro malé náplně s malým znečištěním, Program čištění bubnu, Zámek tlačítek, Ukazatel zbývajícího času, Vypnutí zvukové signalizace, Nastavení tvrdosti vody

Aplikace hOn

Ovládání pračky je ještě snazší díky bezdrátové technologii Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí řadu skvělých funkcí a informací. Díky aplikaci můžete pračku ovládat i na dálku. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací program. Vyfoťte prádlo a naskenujte jeho štítek (Scan to Care). Aplikace si tyto údaje uloží a podle typu oblečení vybere prací cyklus. Případně můžete k ovládání použít hlasové asistenty Amazon Alexa nebo Google Assistant.

BPM invertorový motor s tichým chodem

Předem plněná pračka dostala výkonný invertorový motor Eco Power. Bezkartáčový motor využívá při svém provozu permanentní magnety, takže je jeho chod mnohem tišší. Při mytí dochází k menším vibracím, což zvyšuje odolnost motoru a prodlužuje jeho životnost.

Program Auto Care

Tento program automaticky přizpůsobuje proces praní kapacitě a náplni a poskytuje dokonalou péči a výsledky při teplotách pouhých 30 °C.

Funkce Kg Mode Plus

Díky funkci Kg Mode Plus pračka optimalizuje délku pracího cyklu, spotřebu vody a energie v závislosti na aktuálním množství prádla.

Eco Doser

Motor v kombinaci s inteligentním algoritmem rozpozná aktuální hmotnost náplně v pračce a na základě toho určí na displeji doporučené množství pracího prostředku podle stupně znečištění a zvoleného typu cyklu.

Noční praní

V tomto režimu se pračka automaticky přizpůsobí hladšímu a tiššímu pohybu bubnu, což se projeví i nižší hlučností.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1330 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover H7W4 48MBC-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi