Hoover H5DPB585AMBC/1-S


Pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 5 kg prádla, 1451 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 266 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů praní, 17 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 13 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 135 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka se sušičkou Hoover H5DPB585AMBC/1-S vypere 8 kg a usuší 5 kg prádla. Podpora Wi-Fi + Bluetooth a aplikace hOn. Je vybavena invertorovým motorem, systémem Power Care, režimem Kg Plus, parním programem a programem pro alergiky. Max. odstřeďování činí 1 600 otáček za minutu.

Chytrá pračka se sušičkou

Chytrá pračka se sušičkou H5DPB585AMBC/1-S v bílém provedení s černými detaily dvířek. Ovládá se pomocí otočného voliče a dotykového digitálního displeje. Na jeden prací cyklus můžete vyprat až 8 kg a usušit 5 kg prádla.

Tichý a úsporný motor

Pračka se sušičkou Hoover byla vybavena výkonným invertorovým motorem Eco Power. Bezkartáčový motor využívá při svém provozu permanentní magnety, díky čemuž je jeho chod mnohem tišší. Dochází k menším vibracím, díky čemuž je motor odolnější a prodlužuje se jeho životnost.

Allergy Care Pro

Speciální program Allergy Care Pro spolehlivě dezinfikuje vaše oblečení. Využívá kombinaci páry se silným rozstřikem a zvýšenou teplotou 60° k odstranění až 99,9 % prachu, roztočů a škodlivých alergenů z vašeho prádla, čímž zajišťuje důkladnou dezinfekci.

Účinné čištění

Pračka se sušičkou je vybavena systémem Power Care, který vytváří dokonalou směs vody a pracího prostředku a rozprostírá ji přímo v bubnu. Tím jsou zajištěny profesionální výsledky i při nižších teplotách.

Režim Kg Plus

Inteligentní algoritmus Kg Mode Plus, kterým je pračka se sušičkou vybavena, se stará o řízení spotřeby. V závislosti na náplni prádla upravuje množství vody, energie a času tak, aby byl zajištěn optimální výkon za všech podmínek.

Active Balance

Technologie Active Balance zajišťuje dokonale odstředěné prádlo. Ta optimalizuje odstřeďování pro zajištění spolehlivých výsledků máchání, čímž se také zkracuje doba praní a snižují vibrace.

Auto Care

Program Auto Care usnadňuje praní a sušení. Po spuštění zjistí měkkost vláken a velikost náplně a automaticky upraví a přizpůsobí množství pracího prostředku, vody, délku cyklu, úroveň sušení a pohyby bubnu. Díky tomu dosáhnete nejlepších výsledků praní a sušení, aniž by došlo k poškození vašeho oblečení.

Steam Care Pro

Alergici jistě ocení také funkci páry pro oživení prádla. Pára uvnitř bubnu proniká skrz vlákna prádla a odstraňuje nečistoty, skvrny a pachy. Prádlo je navíc méně pomačkané, takže žehlení bude snazší.

Ekologický dávkovač

Pračka se sušičkou disponuje technologií Eco Doser, která umožňuje motoru s inteligentním algoritmem ověřit hmotnost náplně a podle znečištění určit doporučené množství pracího prostředku.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky se sušičkou je ještě snazší díky bezdrátovým technologiím Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí spoustu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat stav svého prádla. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací a sušicí program. Vyfoťte své prádlo a naskenujte jeho štítek (Scan to Care). Aplikace tyto údaje uloží a podle typu oblečení vybere cyklus.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Max.otáčky odstřeďování 1451 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover H5DPB585AMBC/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi