Hoover H3WP4474TAM6/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1351 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 40 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 50 cm. Více info


Cena 9 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 96 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní pračka Hoover H3WP4474TAM6/1-S s předním plněním z řady H-WASH 350 v energetické třídě A má kapacitu pro praní 7 kg prádla. Vybrat si můžete ze 16 pracích programů včetně programu pro alergiky a 4 rychlých cyklů do 1 hodiny. Podporuje připojení WiFi a Bluetooth a umožňuje dálkové ovládání prostřednictvím aplikace hOn. Je vybavena režimem Kg Plus a invertorovým motorem Eco Power.

Hoover H3WP4474TAM6/1-S

Pračka s předním plněním H3WP4474TAM6/1-S v bílé barvě bude ideálním pomocníkem při péči o vaše prádlo. K dispozici je 16 praktických programů a přídavné WiFi programy, ze kterých si jistě vyberete ten nejvhodnější. Pračka je o 10 % energeticky úspornější než pračka v energetické třídě A.

  • programy: Extra péče, All In One 59 min, Rychlá péče 14,30,44 min, Allergy Care Pro - Antialergická péče 60 °C, Osvěžení, Jemné, Sportovní, Praní, Máchání, Vypouštění + Odstřeďování, Syntetika, 20 °C - snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie, Vlna / Ruční praní, Eco 40 - 60 °C, Bavlna, Wifi.
  • Funkce: Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní, Ochrana proti pomačkání, Odložený start až o 24 hodin, Předpírka, Extra máchání, Hygiena +, Nastavení stupně znečištění (3)/ Rychlé praní (14, 30, 44 min), Zámek tlačítek, Ukazatel zbývajícího času.

Allergy Care Pro

Speciální program Allergy Care Pro spolehlivě dezinfikuje vaše oblečení. Využívá kombinaci páry se silným rozstřikem a zvýšenou teplotou 60 °C k odstranění až 99,9 % prachu, roztočů a škodlivých alergenů z vašeho prádla, čímž zajišťuje důkladnou dezinfekci.

Tichý a úsporný motor

Pračka Hoover s předním plněním je vybavena výkonným invertorovým motorem Eco Power. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k menším vibracím, díky čemuž je motor odolnější a prodlužuje se jeho životnost.

Scan to Care

Díky funkci Scan to Care můžete zapomenout na všechny štítky na oblečení. Stačí je vyfotit a vytvořit si virtuální šatník. Aplikace hOn shromažďuje a ukládá všechny vaše pokyny k praní a navrhuje nejlepší program, který se o ně postará.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě snazší díky bezdrátovým technologiím Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí spoustu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat, v jakém stavu se vaše pračka nachází. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací program. Alternativně můžete k ovládání použít také hlasového asistenta Alexa od Amazonu nebo Google Assistant.

All in One

All in One je patentovaný systém rozpouštění pracího prášku s vodou ve speciální komoře a následného rozstřikování prádla touto pěnou během praní. Zkrátí dobu praní na 59 minut, zvýší účinnost praní i při nízkých teplotách 20 °C a sníží tak spotřebu energie.

Kg Mode Plus

Řízení spotřeby není žádný problém. Funkce Kg Mode Plus využívá inteligentní algoritmus, který upravuje spotřebu vody, energie a délku času podle aktuální náplně pro optimální výkon za všech podmínek praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1351 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 50 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover H3WP4474TAM6/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi