Hoover H3TSM47TAMCE-S


Pračka plněná shora, Energetická třída B, Kapacita 7 kg prádla, 1351 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Šířka: 41 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vrchem plněná parní pračka Hoover H3TSM47TAMCE-S v bílé barvě v energetické třídě B vypere 7 kg prádla. Je vybavena technologií One Fi Extra pro propojení pračky s vaším telefonem prostřednictvím NFC. Má režim Kg Plus, All In One, 4 rychlé programy, invertorový motor a digitální dotykový displej.

Hoover H3TSM47TAMCE-S

Vrchem plněná pračka Hoover v bílé barvě vypere vaše prádlo snadno, rychle a efektivně. Díky ní můžete svůj volný čas věnovat svým oblíbeným činnostem. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 7 kg prádla. Cyklus odstřeďování dosahuje maximálních 1351 otáček za minutu.

  • 16 programů + One Fi Extra:Extra péče, All In One 59 minpt, Rychlý program (14, 30 a 44 minut), Dětský program, Hygienický program, Osvěžení, Jemné prádlo, Sportovní prádlo, Plátky, Odčerpávání + odstřeďování, Syntetika, Vlna/ruční praní, Eco 40 - 60 °C, Bavlna, 20 °C.

  • Functions.

Režim Kg Plus

Výkon přizpůsobený každé náplni pračky. Funkce upravuje přívod vody a dobu pracího cyklu podle hmotnosti prádla, čímž snižuje spotřebu energie a činí praní vysoce efektivním. Dvířka pračky a buben se otevírají pomalu díky funkci Slow Motion. Dvířka se vyklápějí do úhlu 180 stupňů.

Technologie One Touch

Pračka s horním plněním využívá chytrou technologii One Fi Extra, která umožňuje propojit pračku s mobilním telefonem prostřednictvím technologie NFC. Aplikace Wizard (kompatibilní se systémem Android) obsahuje řadu nových funkcí a cyklů, které si můžete stáhnout. Získáte také informace o stavu pračky, poruchách a spotřebě energie a vody.

Technologie All in One

Tato technologie šetří čas a energii. Funguje na systému rozpouštění pracího prášku společně s vodou ve speciální komoře. Po rozpuštění se vytvoří pěna, která se během praní rozstřikuje na prádlo. Proces tak dokáže zkrátit dobu praní na 59 minut. Stejného účinku je dosaženo i při nízkých teplotách do 20 °C. Další výhodou je, že bílé a barevné prádlo lze prát společně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 79 db
Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1351 ot./min.
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover H3TSM47TAMCE-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi