Hoover DXOA44 38AHC3/2

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná smart pračka Hoover DXOA44 38AHC3/2 v bílé barvě a energetické třídě A +++ zvládne vyprat až 8 kg prádla s maximálními otáčkami 1300 ot./min. Roční spotřeba energie je 177 kWh. Hlučnost pračky dosahuje 51 dB při praní a 77 dB při odstřeďování. Digitální dotykový displej pro nastavení 16 základních programů. Funkce Aquaplus (pro citlivou pokožku), Mix a Wash, Baby program a jiné. Spolehlivý výkon s tichým invertorovým motorem. Disponuje technologiemi Odložený start, Automatické vážení prádla či All in One. Bezpečné používání díky Antioverflow a ochraně při přepěnění. Pračka HOOVER DXOA44 38AHC3/2 se postará o vaše čisté prádlo. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG ProSteam L7FEE48SC

AEG ProSteam L7FEE48SC

Zepředu plněná pračka AEG ProSteam L7FEE48SC s parní technologií ProSteam má kapacitu bubnu na 8 kg prádla. Pračka se také může pochlubit tichým a odolným invertorovým motorem s doživotní zárukou.…

 • Hloubka: 57,1 cm
 • Maximální hlučnost: 51 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Energeticky úsporná pračka

Pokud si pořídíte zepředu plněnou smart pračku Hoover DXOA44 38AHC3 / 2 v vaše prádlo bude krásně čistá a navíc ušetříte na energiích a vodě. Pračka je zařazena do energetické třídy A +++. Při ročním praní spotřebuje 10 500 litrů vody a 177 kWh elektrické energie.

Smart technologie

V době smartphonů a trvalého připojení k internetu společnost Hoover představuje řadu spotřebičů, které můžete ovládat, spravovat a monitorovat pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Hoover Wizard. Připojení u modelů u modelů One Touch prostřednictvím technologie NFC. Díky množství funkcí navržených pro aplikaci Wizard si můžete přizpůsobit funkce vašich spotřebičů podle potřeby. Jednou z inovativních funkcí je také okamžité informování o poruchách, potřebě údržby a monitorování spotřeby energie na dálku.

HOOVER DXOA44 38AHC3/2

Zepředu plněná smart pračka se se svými rozměry (vxšxh: 85 x 60 x 44 cm) vejde i do vaší koupelny. Čistý bílý design pračky spolu s předními chromovými dvířky a ovládacím panelem vypadá opravdu skvěle. Pračka disponuje digitálním displejem, na kterém si jednoduše nastavíte požadované funkce. Invertorový motor z nerezu zase zajišťuje vynikající energetickou účinnost, minimální hlučnost a výjimečně dlouhotrvající výkon. Uvnitř se nachází nerezový buben se speciálními antibakteriálními lopatkami s ionty stříbra (Ag +). Pro snadnější vkládání prádla výrobci umístili chromové dvířka výše. Madlo v horní části dvířek navíc usnadní otevírání pračky.

Technologie All in One

Tato technologie šetří čas a energii. Pracuje na systému rozpuštění pracího prásku spolu s vodou ve speciální komoře. Po rozpuštění vzniká pěna, se kterou se následně kropí prádlo během praní. Proces tak dokáže snížit čas praní na 59 minut. Stejný účinek se dosahuje i při nízkých teplotách do 20 ° C. Další výhodou je i praní bílé a barevného prádla spolu.

Materiál Silitech

Pračka ve svém nitru skrývá kromě výkonného motoru s elektronickým řízením i vanu z velmi odolného materiálu Silitech. Materiál spolu s teleskopickými tlumiči tlumí vibrace a snižuje hlučnost během praní i odstřeďování. Kvalitní vana zaručuje delší výdrž pračky.

Program Aquaplus

Máte citlivou pokožku a potřebujete, aby vaše prádlo po vyprání byla hebká a nedráždila. Inteligentní pračka Hoover přichází s programem Aquaplus určeným právě pro citlivou pokožku. Program funguje na principu důsledného odstranění a odstředění zbytků pracího prášku z vláken prádla. K lepšímu výsledku ještě dopomáhá extra máchání se speciálním otáčením bubnu, které skvěle odstraní přebytečný prášek. Program je vhodný i na praní jemných tkanin a dětských věcí. Žehlení usnadní i speciální program, který zjednoduší žehlení. Kromě toho můžete využít i rychlé programy Perfect Rapid 59 nebo Rapid. S odložením startu o 24 hodin si naplánujete váš čas.

Prací programy

Praní si můžete přizpůsobit pro daný typ prádla a její materiálu. K dispozici je až 16 základních pracích programů, ze kterých si při každém prát vyberete ten nejvhodnější pro vaše prádlo. Vybrat si můžete z programů:

 • Bavlna, Tmavé oblečení, Jemné, Máchání, Odčerpání + Odstředění, Ruční praní, Vlna, Hedvábí, Rychlý program 14/30/59 minut, Mix and Wash, Baby program, Tlačítko Aquaplus, Tlačítko pro praní za studena
 • Funkce: Předpírka, Hygienický +, Extra máchání, Odložený start až 24 hodin, Rychlé praní, Nastavení míry znečištění (3), Nastavení teploty praní, Nastavení otáček odstřeďování, Pára, zablokování tlačítek
 • 40 programů One Touch

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 44 cm
 • Maximální hlučnost 51 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1300 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 16
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 196 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 44 cm
Hmotnost: 70 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 51 db
Hluk při odstřeďování: 76 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1300 ot./min.
? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Celková spotřeba: 1,05 kWh
Roční spotř.en. při praní: 196 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10500 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31007508

Všechny parametry

Recenze Hoover DXOA44 38AHC3/2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover DXOA44 38AHC3/2