Hoover AWDPD4138LHR/1

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 209,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart pračka se sušičkou Hoover AWDPD4138LHR/1 v antracitovém provedení s kouřovými dvířky a chromovaným proužkem je zařazena do energetické třídy A. Buben má kapacitu pro pro praní na 13 kg a pro sušení na 8 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot./min. Hlučnost při praní je maximálně 52 dB, při sušení 56 dB a při odstřeďování 80 dB. Pračka se sušičkou nabízí technologii AXI - umělá inteligence, která rozumí Vašim zvyklostem a učí se z nich, díky čemuž Vám doporučí vhodný program, jak můžete odstranit fleky, upozorní na různé problémy, ukáže statistiky čerpání energie a jiné. Inteligentní pračku se sušičkou Hoover AWDPD4138LHR/1 můžete ovládat prostřednictvím připojení k Wi-Fi nebo Bluetooth pomocí aplikace Wizard. Je dokonce kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google. Nabízí 13 programů + Wi-Fi programy a množství funkcí. Ovládání je zajištěné pomocí dotykového LCD displeje v českém i slovenském jazyce. K dispozici má také Care Dose - automatické dávkování pracího prostředku, patentovaný systém rozpouštění pracího prostředku All In One. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG SensiDry L9WBC61B

AEG SensiDry L9WBC61B

Pračka se sušičkou AEG SensiDry L9WBC61B v bílém provedení s technologií SensiDry přizpůsobí systém jednotlivým tkaninám na míru. Technologie tepelného čerpadla reguluje teplotu a pohyb bubnu.…

 • Hloubka: 66 cm
 • Kapacita bubnu: 10 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Invertorový motor

Smart pračka se sušičkou Hoover AWDPD4138LHR/1 je vybavena invertorovým motorem, který zajišťuje chod pračky se sušičkou. Tento tichý motor se vyznačuje 52 dB hlučností při praní, 80 dB hlučností při odstřeďování a 56 dB hlučností při sušení. Maximální rychlost při odstřeďování činí 1400 otáček za minutu.

 • 13 základních programů + Wi-Fi programy: Total Care, Bavlna, Bílé, Vlna, Syntetika a barevné, All In One 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min., Odčerpání + odstředění, Jemné, Parní program, Sušení vysoká teplota, Sušení nízká teplota, Sušení vlna, Wi-Fi programy
 • Funkce: Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě), Nastavení tvrdosti vody, Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Odložený start o 30 min. až 24 hod., Volba sušení / Ošetření parou - 3x (Bavlna, Syntetika, Osvěžení), Předpírka, Aquaplus, Hygienický, Nastavení úrovně znečištění (3), Care Dose - Automatické dávkování, Zablokování tlačítek, Ukazatel zbytkového času praní.
 • Bezpečnost: Bezpečnostní zámek dveří / Ochrana proti úniku vody a proti přepěnění.

Exkluzivní prací cyklus

Smart pračka se sušičkou je vybavená exkluzivním pracím cyklem Total Care s dokonalými výsledky praní, který Vám umožní prát prádlo různých tkanin a barev společně. Active Care přitom vytváří perfektní kombinaci vody a pracího prostředku, která proniká hluboko do vláken oblečení a skvěle odstraní skvrny.

Umělá inteligence AXI

Technologie AXI v inteligentních pračkách se sušičkou Hoover nové generace je inovativní umělou inteligencí, která rozumí Vašim požadavkům, Vašim návykům při praní a sušení a přináší Vám praktické tipy, které jsou přizpůsobeny konkrétnímu uživateli. Doporučí Vám prací program a poradí s odstraňováním skvrn, kdy prát s ohledem na počasí, upozorní na možné problémy a ukáže Vám statistiky čerpání energie. Technologie AXI Vám zaručí vynikající výkon při praní a sušení. Přichází také s unikátním nadčasovým designem s chromovanými detaily.

Automatické dávkování pracího gelu a aviváže

Pro dosažení snížení spotřeby pracího prostředku a aviváže nabízí inteligentní pračka se sušičkou automatické dávkování pracího prostředku Care Dose (nádoba max. 700 ml) a aviváže (nádoba max. 300 ml). Vydrží i 20 pracích cyklů, přizpůsobí spotřebu detergentu podle konkrétního druhu prádla, jeho množství a tvrdosti vody s přesností až na 1 ml.

All in One

Moderní technologie All in One, kterou je inteligentní pračka vybavená, zahrnuje patentovaný systém rozpouštění pracího prášku spolu s vodou ve speciální komoře a jeho následné kropení prádla během praní. Navíc umožňuje praní bílého a barevného prádla spolu, sníženou energii či času, a to na pouhých 59 minut. Vaše oblečení si můžete vyprat i při nízkých teplotách než je 20 °C.

Smart technologie

V době smartphonů a trvalého připojení k internetu společnost Hoover představuje řadu spotřebičů, které můžete ovládat, spravovat a monitorovat pomocí mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Hoover Wizard. Připojení je zajištěné prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetoth. Díky množství funkcí navržených pro aplikaci Wizard si můžete přizpůsobit funkce Vašich spotřebičů podle potřeby. Jednou z inovativních funkcí je také okamžité informování o poruchách, potřebě údržby a monitorování spotřeby energie na dálku. Navíc pračka se sušičkou přichází se zcela novou formou komunikace. Jednoduše si vyberte program a spusťte jej pomocí hlasu s aplikacemi Alexa (Amazon) a Google. Smart pračka se sušičkou Vám rozumí a poradí Vám. Naučí se přizpůsobit odpovědi Vašim potřebám.

Vybavení

Volně stojící smart pračka v moderním antracitovém provedení se hodí do každého moderního interiéru. Její celkový vzhled doplňuje dotykový LCD displej, který je umístěný v přední části spotřebiče. Smart pračka se sušičkou disponuje třemi úrovněmi senzorového sušení: Extra suché, K žehlení, Na věšák. Taktéž nabízí Časované sušení - 120/90/60/30 min. Pračka, která je vybavena ukazatelem zbytkového času praní a ukazatelem ukončení cyklu, umožňuje odložit si start až o 24 hodin.

Bezpečnost

 •     Ochrana proti úniku vody
 •     Bezpečnostní zámek
 •     Ochrana proti přepěnění

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 66,5 cm
 • Kapacita bubnu 13 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 13
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Systém vkládání předním plněním
 • Kapacita praní 13 Kg
 • Kapacita sušení 8 Kg
 • Mn.programů pro sušení 3

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: antracitová
Šířka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 66,5 cm
Hmotnost: 79 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 13 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 13
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ne
Programy sušení: Suché do skříně

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 160 L
Celková spotřeba: 1,69 kWh
Třída účinnosti sušení: A

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 80 db
Hlučnost (sušení): 61 db
Hlučnost (praní): 52 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Kapacita praní: 13 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 1400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 8 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 8,84 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 160 L
Mn.programů pro sušení: 3
Technologie: Bluetooth, Wifi
Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31008477

Všechny parametry

Recenze Hoover AWDPD4138LHR/1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover AWDPD4138LHR/1