Honor Choice Earbuds X5 bílá


Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 9 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 35 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

97.1% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Honor Choice Earbuds X5 v bílém provedení nabízejí až 35 hodin přehrávání s nabíjecím pouzdrem. Součástí je aktivní potlačení hluku.

Aktivní potlačení hluku

Kdykoli cestujete ve městě plném vysokých budov, ať už na kole nebo veřejnou dopravou, všude je slyšet hluk. Pokud se chcete tohoto stresu zbavit, jsou pro vás ideální volbou sluchátka Honor Choice Earbuds X5. Využívají vysoce citlivý mikrofon, který dokáže účinně zachytit okolní hluk mimo vaše ucho, a poté pomocí dynamických měničů generují invertované zvukové vlny. V porovnání s potlačením hluku pomocí jednoho mikrofonu mohou duální mikrofony dosáhnout lepších účinků. Díky tomu dokáže výrazně potlačit okolní hluk a zajistit čistotu zvuku. Bluetooth sluchátka s aktivním potlačením hluku jsou proto pro nás nezbytná. Můžete se tak ponořit do svého vnitřního světa.

Konverzace bez rušení okolí

Mnoho lidí používá Bluetooth sluchátka jednoduše proto, že chtějí pohodlněji komunikovat. Chrání vás před větším rušením během komunikace, protože využívají technologii Dual-Mic ENC, která odděluje lidský hlas od okolního hluku, a ještě více jej redukuje, aby byla vaše komunikace jasnější. I když se nacházíte na hlučné ulici, můžete si vychutnat čistý a pohodlný zvukový rozhovor nebo hovor s přáteli či rodinou. Podporuje potlačení hluku až o 30 dB, čímž účinně snižuje vnější hluk.

Výdrž baterie až 35 hodin

Dlouhá výdrž baterie pro celodenní hraní. Samotná sluchátka lze nepřetržitě používat 9 hodin. S nabíjecím boxem může každý pár fungovat více než 35 hodin. Můžete si tak vychutnávat nepřerušovanou hudbu nebo komunikaci po celý den.

Stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.3

Sluchátka Honor Choice Earbuds X5 využívají čip Bluetooth 5.3, který se vyznačuje nižší spotřebou energie, vyšší stabilitou a lepší účinností proti rušení. Nízká spotřeba energie může zajistit dlouhou výdrž baterie. Vysoká stabilita znamená stabilní připojení signálu sluchátek i ve složitém prostředí. Nemusíte se tedy obávat problémů se zpožděním. Silná ochrana proti rušení je při hraní her nejdůležitější. Pro hráče, kteří rádi používají náhlavní soupravy Bluetooth, znamená nízká latence synchronizaci zvuku a obrazu, takže mohou rychle reagovat na změny a užívat si plynulý herní zážitek.

Vyvážený a čistý zvuk

Poutavý zážitek z poslechu a vyvážený, čistý zvuk. Přesně vyladěná 10mm velká dynamická jednotka, která produkuje krásné výšky, dunivé basy a vytříbenou kvalitu zvuku, vám poskytne bohatý poslechový zážitek. Jemná akustická textura je šetrná k vašim uším. Technologie AAC vám umožní jasně slyšet každý rytmus a tři režimy ekvalizéru zpestří každou skladbu. Sluchátka Honor Choice Earbuds X5 vám mohou přinést profesionální hudební zážitek.

Snadné používání

Další výhodou těchto sluchátek je snadné používání. Třikrát za sebou se dotkněte tlačítka na sluchátkách a můžete přepínat mezi dvěma nedávno připojenými zařízeními. Když například skončíte s prací na telefonu, můžete stisknutím tlačítka přepnout na přehrávání videa na tabletu. Snadné přepínání mezi telefonem a tabletem vám zpříjemní život.

Klíčové funkce

 • Aktivní potlačení hluku
 • Výdrž baterie 35 hodin
 • Stabilní připojení
 • Vyvážený a čistý zvuk

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
NFC Ne
Styl nošení do uší
Výdrž batérie 9 hod.

Hodnocení

4,9 / 5

7 recenzí Honor Choice Earbuds X5 bílá

97.1% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Pavlína

12. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Dá se připojit k různým zařízením.

Zatím jsem zkoušela jen k MP4, funguje bez problémů.


Pavel

29. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Rychlé dobíjení
 • Žádné
 • Nic

Mariana

24. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Kvalitní poslech, velmi doporučuji ????

Jiří

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Poměr cena / výkon
 • Pěkné zpracování
 • Rychle a automaticky se připojují k telefonu
 • Potlačení okolního hluku

Dle mého povedená sluchátka za dobrou cenu. Žena je spokojená.