Honeywell XC100-SK

Skladem nad 5 ks Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 13,19 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Honeywell XC100-SK je velmi kvalitní hlásič přítomnosti oxidu uhelnatého v místnosti. Oxid uhelnatý je pro člověka velmi nebezpečný plyn, který vzniká například při špatném hoření plynu ve vašem kotli nebo ohřívači vody. Tento detektor je vybaven velmi citlivými elektrochemickými články, které spolehlivě rozeznají i nízkou koncentraci tohoto plynu. Spolehlivost detektoru zajišťuje autokontrola elektronických obvodů, která probíhá každou hodinu. Napájen je lithiovou baterií, která má životnost až 10 let. Na detektoru je indikátor stavů - napájení, chyba a větrejte. Samozřejmostí je také akustická signalizace přítomnosti CO ve vzduchu. Všechny hlásiče Honeywell řady X je možné spojovat do inteligentních celků prostřednictvím bezdrátového modulu Honeywell XW100. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Buďte v bezpečí

Honeywell XC100-SK vás včas upozorní na přítomnost oxidu uhelnatého ve vzduchu. Tento plyn je pro člověka smrtelně jedovaný, je bezbarvý a bez zápachu, takže vůbec není cítit a člověk nemá šanci poznat, že mu hrozí nebezpečí. Nebezpečí hrozí hlavně v místnostech, kde se nacházejí plynové kotle nebo ohřívače vody. Instalace je velmi jednoduchá, stačí připevnit destičku pomocí hmoždinek a vrutů, popřípadě pouze položit detektor na vysokou polici. Na detektoru se nachází také indikace pro napájení, pro chybu, a také pokyn, abyste vyvětrali. Samozřejmostí je také akustická signalizace přítomnosti oxidu uhelnatého. 

Spolehlivost především

Detektor Honeywell XC100-SK je velmi spolehlivé zařízení, které každou hodinu provádí automatickou kontrolu svých elektronických částí, aby byl detektor stále připraven ochránit vás a vaše zdraví. Integrovaná lithiová baterie má životnost 10 let. Detektor je tak plně automatický a nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Detekce oxid uhelnatý
  • Zvuková signalizace Ano
  • Hlasitost 90 db
  • Světelná signalizace Ano
  • Telefonní volání Ne
  • Zasílání SMS Ne

Další vlastnosti

Značka: Honeywell
Stupeň krytí: IP 44

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 10,5 cm
Hmotnost: 160 g
Výška: 7,8 cm
Hloubka: 4,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: Montážní sada

Funkce

Detekce: oxid uhelnatý
Zvuková signalizace: Ano
Světelná signalizace: Ano
Telefonní volání: Ne
Zasílání SMS: Ne

Zvuk

Hlasitost: 90 db

Všechny parametry

Recenze Honeywell XC100-SK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Honeywell XC100-SK