Honeywall Evohome Touch WiFi ATP921R3052

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu, ale je možné se domluvit na nákupu s prodavačem přímo v prodejně

Honeywell ATP921R3052 je řídicí jednotka pro vytápění domu a ohřevu vody. Společně s dalším příslušenstvím, jako jsou elektronické hlavice na radiátory a reléové jednotky, vytváří jednotný ekosystém, který vám umožní mít pod kontrolou teplotu ve vašem domě a tím vám umožní ušetřit i finance. Řídicí jednotka dokáže obstarávat až 12 samostatných zón a k tomu navíc i zásobník TUV. Řídicí jednotka je vybavena pěkným, dotykovým, barevným displejem, který umožní jednoduché nastavení vámi požadované zóny. Lze si nastavit dobu a teplotu vytápění nebo si třeba naplánovat vytápění podle vašeho denního plánu, abyste vždy přišli do vytopené místnosti na vámi požadovanou teplotu. Nechybí ani možnost WiFi připojení pro spárování s chytrým telefonem, prostřednictvím které lze celý systém také ovládat. K této řídicí jednotce je přibalena napájecí konzole na stůl a reléová jednotka, která umožní ovládání kotle. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Mějte teplotu pod kontrolou

Pokud chcete mít doslova na dotyk prstu nastavení vytápění celé vaší domácnosti, tak právě pro vás je vhodná tato řídicí jednotka, která vám umožní mít přesnou kontrolu nad vytápěním vašeho domu. Jednotka vám umožňuje nastavit si optimální teplotu která vám v dané místnosti vyhovuje. Samozřejmě do nastavení lze zanést také váš časový plán dne. Například pokud budete v práci, nastavíte řídicí jednotku tak, aby se v domě topilo méně. Nastavení lze určit pro každý den jinak, například pro víkendové dny, kdy jste doma, přijde vhod topení po celý den. Pokud byste ale věděli, že se domů vrátíte dříve, lze přes mobilní telefon změnit plán na dálku

Žádné zbytečné kabely

Výhodou celého systému je bezesporu bezdrátová komunikace. Tento systém je tak vhodný nejen do novostaveb, ale také do už déle obývaných prostor. Stačí pouze vyměnit hlavice na radiátorech (nejsou součástí balení), nainstalovat reléovou jednotku ke kotli, popřípadě k bojleru a můžete mít okamžitě přehled o vytápění i ohřevu vody. Řídicí jednotka si poradí až se 12 zónami, které můžou být nastaveny rozdílně. K tomu si navíc poradí i s TUV zásobníkem a dalšími zdroji tepla, jako například podlahové vytápění. 

Přehledný displej

Řídicí jednotka je vybavena pěkným dotykovým displejem, který umožní jednoduché a přehledné nastavování vytápění přesně podle vašich potřeb. Jednotku lze ovládat i na dálku prostřednictvím WiFi a vašeho mobilního telefonu, ve kterém je třeba nainstalovat příslušnou aplikaci. 

Honeywell Evohome BDR91

V balení se nachází také reléová jednotka, která je určena pro spínání tepelných zdrojů, například kotlů. Pokud řídicí jednotka vyžaduje sepnutí zdroje tepla, vyšle bezdrátově signál a dojde k jeho sepnutí. 

Honeywell Evohome ATF800

Dále k řídicí jednotce dostanete praktický stojan na stůl, do kterého ji lze umístit a zároveň ji i nabíjet z elektrické sítě 230 V. S tímto stojanem budete mít k jednotce perfektní přístup a její ovládání se tak stane ještě pohodlnějším.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Detekce teploty
  • Typ SMART produktu centrální jednotka
  • Oblast využítí ovládání spotřebičů smart domácnosti, vytápění

Další vlastnosti

Značka: Honeywell
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 23 cm
Hmotnost: 1430 g
Výška: 7,5 cm
Hloubka: 29 cm

Obsah balení

Obsah balení: Reléová jednotka BDR91
Počet kusů v balení: 2 Kus

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Datové uložiště

Použití: interní

Funkce

Detekce: teploty

Další parametry

Technologie: 868Mhz, Wifi
Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant
Typ SMART produktu: centrální jednotka
Oblast využítí: ovládání spotřebičů smart domácnosti, vytápění
Geolokace: Ne

Ostatní

Kód produktu: ATP921R3052

Všechny parametry

Recenze Honeywall Evohome Touch WiFi ATP921R3052

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Honeywall Evohome Touch WiFi ATP921R3052