Honeywell DC915EG šedý

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 144,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Honeywell DC915ECV je bezdrátový domovní zvonek, který má dosah až 200 m. Zvonek má přenosnou základnu, takže si ho můžete vzít klidně s sebou na zahradu, abyste nezmeškali svou návštěvu nebo kurýra. Díky AktivLink technologii je spojení stabilní. Nastavení zvonku umožňuje vybrat si z osmi melodií, nastavení hlasitosti, dále umožňuje výběr ze sedmi barev vizuální signalizace a jejich intenzity. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

Definice

Stylový a kompaktní zvonek Honeywell DC515EG s vynikající kvalitou zvuku je ideální doplněk vaší domácnosti a vhodný pro váš životní styl. Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat. Inovativní světlo se 7 volitelnými barvami vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek nebude slyšet.

Bez rušení

Díky nastavitelné hlasitosti a inovativnímu režimu spánek / ztlumení, který ztiší zvonek buď trvale nebo na nastavenou dobu 3, 6, 9 nebo 12 hodin, může vaše rodina nerušeně odpočívat během filmových večerů nebo odpočinku.

Nikdy nezmeškáte návštěvu nebo zásilku

Vezměte svůj přenosný zvonek kamkoliv v domě nebo na zahradě, protože technologie Honeywell ActivLink ™ zajistí spolehlivý bezdrátový dosah až na vzdálenost 200 m, přičemž díky maximální hlasitosti 90 dB ho uslyšíte až na 100 m.

Spolehlivost a kvalita

Honeywell ActivLink ™ s kmitočtem 868 MHz je inovativní bezdrátový protokol zabezpečující větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 roky a větší spolehlivost spojení.

Klid na duši

Díky kontrolce na tlačítku a díky funkci KNOCK, která přehraje odlišnou melodii v případě, že za dveřmi je někdo z rodiny nebo přítel. Technologie Honeywell ActivLink ™ dokáže propojit zvonek s bezpečnostními doplňky Honeywell a se sadou domácích alarmů a pomůže vytvořit vlastní systém alarmu a upozorňování.

Revoluční design

Kompaktní a krásný design zvonku ve sladěné paletě bílé a šedé barvy.

Vizuální upozornění

Halogenové světlo a dioda přináší diskrétní, ale účinné vizuální prvky, které doplňují zvolenou melodii v hlučném prostředí, nebo vás mohou upozornit, když zvonek není slyšet.

Kompaktní rozměry s bohatým zvukem

Zvonek Honeywell má digitálně vylepšený a krystalicky čistý zvuk, který se dobře nese domem a zahradou a zaručuje prvotřídní kvalitu zvuku v malých rozměrech.

Snadná instalace

Zvonek Honeywell je připraven k instalaci. Bez nutnosti použití šroubů, s lehce otevíratelným prostorem na baterii je nastavitelný během pár minut.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Dosah 200 m
  • Bezdrátové Ano
  • Napájení C

Další vlastnosti

Značka: Honeywell
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 15,2 cm
Hmotnost: 520 g
Výška: 7,2 cm
Hloubka: 22,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: Bezdrátové tlačítko, Baterie CR2032 (3 V)

Konektivita

Dosah: 200 m
Bezdrátové: Ano

Funkce

LED indikace: Ano

Energetické údaje

Napájení: C

Ostatní

Kód produktu: DC915EG

Všechny parametry

Recenze Honeywell DC915EG šedý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Honeywell DC915EG šedý