Honeywell DC915E

Nákupem získáte 16,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezdrátový přenosný zvonek Honeywell DC915E s rozšířeným dosahem, režimem spánku a tlačítkem. V bílé barvě. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Definice

Stylový a kompaktní zvonek Honeywell DC915E s vynikající kvalitou zvuku je ideální doplněk vaší domácnosti vhodný pro váš životní styl.

Je vybaven spánkovým režimem, takže můžete nerušeně odpočívat. Inovativní světlo se 7 volitelnými barvami vás upozorní na přítomnost návštěvy, když zvonek nebude slyšet.

Bez rušení

Díky nastavitelné hlasitosti a inovativnímu režimu spánek / ztlumení, který ztiší zvonek buď trvale, nebo na nastavenou dobu 3, 6, 9 nebo 12 hodin, může vaše rodina nerušeně odpočívat během filmových večerů nebo odpočinku.

Nikdy nezmeškáte návštěvu nebo zásilku

Vezměte svůj přenosný zvonek kamkoli v domě nebo na zahradě, protože technologie Honeywell ActivLink ™ zajistí spolehlivý bezdrátový dosah až na vzdálenost 200 m, přičemž díky maximální hlasitosti 90 dB ho uslyšíte až na 100 m.

Spolehlivost a kvalita

Honeywell ActivLink ™ s kmitočtem 868 MHz je inovativní bezdrátový protokol zabezpečující větší dosah, rozšířenou životnost baterie až na 2 roky a větší spolehlivost spojení.

Klid na duši

Díky kontrolce na tlačítku a díky funkci KNOCK, která přehraje odlišnou melodii v případě, že za dveřmi je někdo z rodiny nebo přítel.

Technologie Honeywell ActivLink ™, dokáže propojit zvonek s bezpečnostními doplňky Honeywell a se sadou domácích alarmů a pomůže vytvořit vlastní systém alarmu a upozorňování

Revoluční design

Kompaktní a krásný design zvonku v sladěné paletě bílé a šedé barvy.

Vizuální upozornění

Halogenové světlo a dioda přináší diskrétní, ale účinné vizuální prvky, které doplňují zvolenou melodii v hlučném prostředí, nebo vás mohou upozornit, když zvonek není slyšet.

Kompaktní rozměry s bohatým zvukem

Zvonek Honeywell má digitálně vylepšený a krystalicky čistý zvuk, který se dobře nese domem a zahradou a zaručuje prvotřídní kvalitu zvuku v malých rozměrech.

Snadná instalace

Zvonek Honeywell je připraven k instalaci. Bez nutnosti použití šroubů, s lehce otevíratelným prostorem na baterii je nastavitelný během pár minut

Parametry produktu

Základní parametry

  • Dosah 200 m
  • Bezdrátové Ano
  • Napájení AA

Další vlastnosti

Značka: Honeywell
? Smart: Ne
? Stupeň krytí: IP 20

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 7 cm
Hmotnost: 486 g
Výška: 21,5 cm
Hloubka: 15 cm

Obsah balení

Obsah balení: Zvonek, tlačítko

Konektivita

Dosah: 200 m
Bezdrátové: Ano

Funkce

LED indikace: Ano

Další parametry

Přenosová frekvence: 868 MHz
Celkový počet melodií: 8
Pracovní teplota - max: 40 °C
Rozměry tlačítka: 30x70x16
Rozměry zvonku: 126x126x41,8

Energetické údaje

Napájení: AA

Ostatní

Kód produktu: DC915E

Všechny parametry

Recenze Honeywell DC915E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Honeywell DC915E