Homematic IP CC-RT-N2-EQ termostatická hlavice


Termostatická hlavice, Oblast využítí: vytápění, Napájení: Baterie, Typ SMART produktu: radiátorová hlavice, Použití: interní. Více info


Cena 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 6 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá termostatická hlavice Homematic IP CC-RT-N2-EQ s autonomním provozem a velkým LCD displejem disponuje funkcemi, které dokážou snížit výdaje za energie až o 30 %. Má 3 nastavitelné topné profily a 7 topných fází za den, tichý provoz, funkci Boost, detekci otevřeného okna a další. Napájení probíhá pomocí dvou AA baterií.

Inteligentní ohřev termohlavic s velkým LCD displejem

Termostatická hlavice s velkým LCD displejem kombinující dostupnou cenu, prestižní design a moderní zpracování s německou přesností a prakticky bezhlučnou regulací teploty. Je ideálním řešením pro všechny typy zákazníků, kteří hledají okamžitou energeticky úspornou regulaci vytápění za přijatelnou cenu bez kompromisů ve funkčnosti a kvalitě.

Autonomní provoz

Termostatická hlavice pracuje autonomně, takže k jejímu provozu není zapotřebí žádná regulace ani centrální jednotky. Místo toho lze zařízení programovat ručně, individuálně a pomocí speciálních ovládacích prvků integrovaných přímo na samotném zařízení. K dispozici je jak běžný ruční provoz otáčením kruhového knoflíku hlavice, tak automatický provoz, kdy výkonný pohon hlavice bude automaticky řídit průtok teplé vody radiátorem podle vašich potřeb a předem naprogramované konfigurace.

Úspora až 30 % nákladů na energii

Hi-tech řešení termostatických hlavic Eqiva spočívá především v unikátním algoritmu výrobce a mechanismu řízení krokovým motorem. Nahrazují běžné termostatické hlavice na radiátorech a řídí teplotu v místnosti a proces vytápění podle individuálních potřeb, což vede k okamžité úspoře a snížení výdajů za energii až o 30 %. Hlavice Eqiva má rovněž integrovaný teplotní senzor. tři nastavitelné topné profily: teplotu lze regulovat v časových intervalech (až 7 topných fází za den s individuálně nastavitelnou teplotou).

Funkce Boost pro zrychlení ohřevu

Pokud cítíte potřebu okamžitého zvýšení teploty v místnosti na základě pocitové teploty, můžete na hlavici aktivovat funkci Boost pouhým stisknutím ovládacího tlačítka na prstenci. Termostatická hlavice okamžitě otevře ventil na 80 % (nastavení z výroby) na 5 minut, aby umožnila maximální průtok topné vody a okamžitě zvýšila teplotu radiátoru.

Bezúdržbový provoz a nové funkce

Verze termostatické hlavice Eqiva je vybavena funkcí dynamického a adaptivního vyvážení. Pro efektivní provoz musí být potrubí topné soustavy hydraulicky vyvážené. Další funkce, jako je ochrana ventilu proti vodnímu kameni a mrazu, důmyslně chrání před rizikem odvápnění nebo zamrznutí ventilu radiátoru. Protože integrované čidlo hlavice snímá teplotu v blízkosti tělesa radiátoru, lze v jiné, vzdálenější části prostoru naměřit nižší nebo vyšší teplotu. Aby pak bylo dosaženo rovnoměrné, konstantní teploty v místnosti, je možné aktivovat funkci vyrovnání teploty v místnosti o ±3,5 °C.

Snadná instalace

Termostatická hlavice nabízí řadu možností přímé montáže (bez vypouštění vody nebo přerušení topného okruhu) na tělesa radiátorů se závitem M30 × 1,5 mm nebo pomocí dodávaného adaptéru pro většinu standardních řad radiátorových ventilů (RA - Danfoss - součást balení, další adaptéry jsou k dispozici pro všechny typy ventilů). Stačí odstranit stávající hlavici a nahradit ji hlavicí Eqiva. Jakmile je hlavice namontována na závit radiátorového ventilu a je dokončeno první uvedení do provozu, převezme iniciativu samotná hlavice a dojde k plně automatizovanému nastavení a uvedení do provozu bez ohledu na typ ventilu.

Klíčové vlastnosti termostatické hlavice

 • Připravenost k okamžitému použití díky před-programovanému továrnímu nastavení.
 • Intuitivní konfigurace s programovatelnými režimy nastavení teploty (s přesností na 0,5 °C).
 • Programovatelná regulace teploty v místnosti s okamžitou úsporou a snížením nákladů na energii až o 30 %.
 • Rychlá a snadná instalace bez nutnosti vypouštět vodu nebo zasahovat do topných trubek.
 • Vhodná pro univerzální použití, kompatibilní pro přímou montáž na většinu radiátorových ventilů.
 • Tichý provoz - vhodná pro instalaci v ložnicích a dětských pokojích.
 • 3 nastavitelné topné profily a 7 topných fází za den s individuálně nastavitelnou teplotou.
 • Možnost přepínání mezi ručním a automatickým provozem.
 • Vestavěná automatická ochrana ventilů proti vodnímu kameni a zamrznutí.
 • Funkce dynamického a adaptivního vyvažování pro dosažení požadovaného tepelného výkonu.
 • Další doplňkové funkce: detekce otevřeného okna, noční režim, dovolená, zrychlené vytápění Boost, zobrazení polohy ventilu, přepínání letního a zimního času.
 • Funkce dětské pojistky a ochrany proti neoprávněné manipulaci.
 • Bezdrátové napájení pomocí dvou 1,5V AA baterií pro provoz až 3 roky.
 • Autonomní provoz nevyžaduje připojení žádné řídicí nebo centrální jednotky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Detekce teploty
Typ SMART produktu radiátorová hlavice
Oblast využítí vytápění

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Homematic IP CC-RT-N2-EQ termostatická hlavice

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi