Homedics MIR-8150 zrcátko

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Kosmetické zrcátko HoMedics MIR-8150 z edice Elle Macpherson vám při úpravě vzhledu bude spolehlivým pomocníkem. Že se jedná o designově vyladěné zrcadlo, které ozdobí vaši koupelnu, je samozřejmostí. Je vyrobeno v pěkném tvaru a nerezovém provedení. Jedna strana zrcadla je určena pro běžné prohlížení, druhá strana zvětšuje až sedminásobně, čímž získáte perfektní přehled o stavu vaší pleti. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

HoMedics MIR-8150

  • Energeticky úsporné LED osvětlení
  • Oboustranné zrcadlo
  • Sedminásobný zvětšení
  • Moderní atraktivní design

Designový pomocník

Abyste mohli svůj vzhled dotáhnout k dokonalosti, musíte v první řadě perfektně vidět na líčení, úpravu obočí a další zkrášlovací činnosti. Kosmetické zrcátko HoMedics MIR-8150 z edice Elle Macpherson vám při úpravě vzhledu bude spolehlivým pomocníkem. Tato módní ikona se podílí na vývoji výrobků Homedics, a vy tak budete mít jistotu, že kupujete skutečně kvalitní zboží. Že se jedná o designově vyladěné zrcadlo, které ozdobí vaši koupelnu, je samozřejmostí. Je vyrobeno v pěkném tvaru a nerezovém provedení.

Vybavení

Jedna strana zrcadla je určena pro běžné prohlížení, druhá strana zvětšuje až sedminásobně, čímž získáte perfektní přehled o stavu vaší pleti. Díky úspornému a ekologicky šetrnému LED osvětlení, můžete bez problémů zkontrolovat či upravit váš make-up v jakékoli denní či noční době. Intenzitu světla si regulujete sami podle svých potřeb prostřednictvím spínače.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Homedics

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 170 mm
Výška: 370 mm
Hmotnosť: 2670 g
Hloubka: 250 mm

Ostatní

Kód produktu: MIR-8150

Recenze Homedics MIR-8150 zrcátko

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Homedics MIR-8150 zrcátko