Homedics HMDYMM-1500 masážní podložka

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 54,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Masážní podložka HOMEDICS HMDYMM-1500 hnědé barvě vám pomůže ulevit od bolesti. Sedm nafukovacích zón se nafukuje podle zvolených programů. K dispozici jsou 4 programy (Program Kroucení, Proud, Povzbuzení a Protahování) se třemi úrovněmi intenzity. Rychlé rozložení nebo složení podložky a ještě jednodušší uskladnění. S hmotností pouze 5,4 kg a rozměry 107 x 53 x 10 cm si ji můžete vzít i na delší cesty. Ovládání prostřednictvím ovladače. Dopřejte si relax s podložkou HOMEDICS HMDYMM-1500 iu vás doma. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Stop bolesti

Dlouhotrvající bolest zad je nepříjemná a omezující. Ztuhlé zádové svalstvo je třeba protáhnout a uvolnit. Dlouhé sezení v práci nebo v autě jen přispívá k ochabování svalů a jejich tuhnutí. Masážní podložka Homedisc je vhodná právě pro uvolnění ztuhlých svalů. Stačí ji jen rozložit a položit na zem nebo i na matraci. Horizontální umístění podložky umožní najít si správnou a zejména pohodlnou polohu vleže. Najděte si čas alespoň jeden den v týdnu a relaxujte pomocí masážní podložky, která vám pomůže ulevit od bolesti.

HOMEDICS HMDYMM-1500

Tato masážní podložka využívá na masáž až sedm nafukovacích zón, které se nafukují podle zvoleného programu. Každá zóna se díky nafouknutí postará o promasírování a protažení svalů. Podle typu a místa bolesti si vyberte jeden z nabízených 4 programů. Nastavte si vám vyhovující intenzitu - 3 různé stupně a relaxujte. Pro komfortnější masáž se doporučuje pohodlné oblečení, případně si můžete vzít i menší polštář a dát si ho pod nohy.

Program Kroucení

První program pro účinnou kratší masáž v délce 6-9 minut. Vhody pro uvolnění svalů ve oblastí ramen a boků. Stejně dobře pomůže při uvolnění dolních zádových svalů.

Program Proud

Program s délku 9-15 minut je vhodný pro celkovou a kompletní masáž páteře. Rychlejší proud tahů promasíruje bolestivá místa a přinese pocit úlevy a lehkosti.

Program Povzbuzení

9 až 12 minut masáže přinese úlevu a navrátí ztracenou energii.

Program Protahování

Po dlouhém dni stráveném sezením v autě nebo v kanceláří dobře padne kompletní masáž, která vás probere. Délka trvání je 10-15 minut.

Snadná manipulace

Podložku si s sebou můžete vzít na chatu nebo dovolenku.Stačí ji jen zapojit do sítě a masáž může začít. Díky rozměrům 107x53x10 cm a hmotnosti 5,4 kg se vejde do kufru vašeho auta. Snadná manipulace a ovládání pomocí dálkového ovladače zvládne opravdu každý. Po masáži se podložka snadno složí, čímž nezabere mnoho místa.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet nastavení 4

Další vlastnosti

Značka: Homedics

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 65 cm
Hmotnost: 650 g
Výška: 13 cm
Hloubka: 13 cm

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Funkce

Počet nastavení: 4

Ostatní

Kód produktu: YMM-1500-EU

Všechny parametry

Recenze Homedics HMDYMM-1500 masážní podložka

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Homedics HMDYMM-1500 masážní podložka