Dámské holicí strojky

Věděli jste, že se ženy v Evropě a Americe začaly holit až okolo roku 1915, kdy začaly hojně nosit šaty bez rukávů? Stejně jako se pak zkracovaly sukně, začaly ženy využívat služeb žiletek více a více. Kupovat si neustále balení holítek, které po jednou použití vyhodíte, může být až otravné i finančně nákladné. Proto přichází na scénu elektrické holící strojky.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Depilace nebo epilace, kdo se v tom má vyznat?

O depilaci mluvíme, když se holíme. Žiletky v holícím strojku zastřihnout chloupek na povrchu pokožky. Hladká pokožka bez chloupků vydrží obvykle 1 až 2 dny.

Epilace se provádí třeba voskem a nebo epilátorem. Při epilaci dochází k vytrhnutí celého chloupku, procedura je trošku nepříjemná, ale hladká pokožka vydrží až 4 týdny.

Holicí strojky pro ženy, jedním slovem: Depilátory

Při holení s depilátorem nemusíte používat speciální pěny na holení, jde to i nasucho. Pokud se rády holíte ve vaně, vybírejte voděodolné holicí strojky.

Zaměřte se na způsob napájení elektrického strojku. Pokud je holicí strojek napájený ze sítě, nemůžete jej využít během koupání, musí být celou dobou zapojený do zásuvky. Dámské holicí strojky na baterie mají jednoduché použití a bývají voděodolné. Holicí strojky s akumulátorem musíte sice dobíjet, ale zvládnou i holení ve vodě.

Jaké další funkce u elektrického holicího strojku oceníte?

Zastřihovač (zastřihovací nástavec) jemně oholí citlivé oblasti intimních partií a nebo podpaží.

Nástavec na obličej se postará o chloupky v oblasti rtů, čela a brady.

S osvětlením si na chloupky hezky posvítíte.

Díky regulaci rychlosti si rychlost holení regulujete podle sebe.

V balení najdete často i pinzetu na zbloudilé chloupky.

Praktické pouzdro oceníte, když budete chtít vzít svůj holicí strojek na dovolenou.