Hobot LEGEE688


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou: Ano, Smart ovládání mobilem: Ano, Provozní doba: 80 min., Typ navigace: Gyroskop, Permanentní mapa úklidu: Ne, Mapování více podlaží: Ne, Automatická detekce povrchu: Ne, Pro domácnosti se zvířaty: Ano, Automatické vysypání: Ne, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Robotický smart vysavač Hobot LEGEE688 bude skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti, který vysaje i vytře nečistoty sám bez vaší pomoci. K čištění využívá vysoce účinný bezkartáčový BLDC motor, který přináší dlouhou životnost, vysoký sací výkon a nízkou hlučnost. Kromě inovativních funkcí je vybaven i možností ovládání smartphonem. Vysavač v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče a zvířecí alergeny. Výdrž Li-ion baterie je až 80 minut na jedno nabití.

Smart robotický vysavač Hobot LEGEE688

 • LEGEE® Smart Navigation Technology
 • FastBrush 4-Stage Cleaning úklid 4 v 1
 • WiFi připojení
 • Snadná aplikace v českém jazyce
 • Plánovač úklidu
 • Unikátní systém kontroly dávkování vody "Smart Spray"
 • Dva speciální kmitající mopy
 • Kvalitní Li-ION baterie
 • Automatické dobíjení baterie
 • Extra tichý a výkonný BLDC sací motor
 • Kvalitní mopy z mikrovlákna pro suché a mokré čištění
 • Laserové senzory, Encoder, Gyro senzor, E-Compass a Position Estimation systém
 • Možnost suchého či mokrého mopování
 • Dvojitá filtrace včetně HEPA filtrů
 • Velký zásobník na nečistoty 500 ml
 • Nádobka na vodu 320 ml
 • Na všechny druhy hladkých podlah
 • Délka nabíjení: 150 min.
 • Výdrž baterie: 80 min.
 • Hlučnost: 60 dB

Vysaje a povytiera

Robotický vysavač Hobot LEGEE688 zvládne komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku - vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje všechny větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na čištěnou podlahu a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou nadávkami na čištěnou podlahu.

LEGEE® Smart Navigation Technology

Robot zvládne efektivně uklízet podlahu vaší domácnosti bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů. Dokáže nejen vysávat, ale v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspělý navigační systém měří prostor kolem robota a umožňuje mu vyhýbat se nábytku a dalším předmětem.

Šikovná aplikace

Robota víte komfortně ovládat pomocí aplikace, která je v českém jazyce nebo pomocí dálkového ovládání. Aplikace nabízí nejen kontrolu robota, plánovač úklidu a mapu úklidu v reálném čase, navíc také přináší novou éru úklidu s fukcí Talent Clean. Vysavač nabízí 7 přednastavených úklidových módů (Standard, Strong, ECO, Kitchen, Dry, PET, Polish) a 1 uživatelsky přizpůsobitelný režim (Customized) pro zajištění precizního úklid různě znečištěných podlah domácnosti.

Úklid kuchyně

Robotický vysavač nabízí speciální mód Kitchen pro vyčištění i zaschlých skvrn na podlaze v kuchyni a dalších místnostech v domácnosti. Vysavač s rozdělí podlahu na čtverce o velikosti 1.5 × 1.5 m, které bude postupně uklízet dvojitým cyklem čištění. Nejprve navlhčí podlahu, aby se skvrny odmočily a v druhém cyklu podlahu dočistí a vyleští.

Pro milovníky zvířat

Úklid chlupů po domácích mazlíčků nebylo nikdy jednodušší. V režimu PET mód vysavač zvýší sací výkon pro vysátí všech nečistot včetně zvířecích chlupů a zároveň zvýší i dávkování vody, aby se z podlah odstranili zaschlé nečistoty a otisky.

Šikovné funkce

Pokud si vy užíváte odpočinek s rodinnou či dokončujete v zaměstnání důležité pracovní úkoly si Hobot sleduje reálnou mapu úklidu domácnosti. Mapa v reálném čase zobrazuje vyčištěnou oblast a také můžete po dobu úklidu zkontrolovat stav baterie robotického mopu. Funkce Cleaning Diar zobrazuje historii až 10 posledních úklidu, včetně zobrazení map úklidu, informací o rozloze uklizené podlahy i délce úklidu. Podle svých potřeb si umíte nastavit plánovač úklidu na čas, který Vám nejvíce vyhovuje a zároveň můžete pro každý den vybrat jiný z přednastavených módů úklidu.

Al Smart Spray

Robot si dávkuje na čištěnou podlahu množství vody, která je kontrolována systémem AI Smart Spray. Díky tomu je množství dávkované vody ideální pro všechny typy hladkých podlah. Množství vody se reguluje v závislosti na teplotě, rychlosti odpařování vody a oblasti čištění. Po vytření zůstane minimální množství vody na čištěné podlaze.

Bezkartáčový BLDC motor s kovovým ventilátorem

Robotický vysavač hobo LEGEE688 disponuje vysoce účinným bezkartáčový BLDC motorem, kóty přináší dlouhou životnost, vysoký sací výkon a nízkou hlučnost.

Design ve tvaru D

Svým unikátním tvarem písmene D-tvar umožňuje vysávat nečistoty bezprostředně podél stěny a v rohu místnosti. Boční kartáček umístěna v předním rohu vysavače zajistí precizní vymetení nečistot z rohů a podél stěn a nábytku.

Velká nádobka na prach a HEPA filtrace

Nádobka je přístupná z horní části robota, její vyjmutí a vysypání je velmi jednoduché a rychlé. Nádobka disponuje extra velkým objemem 500 ml, která pojme mnohem více nečistot a alergenů. Objem nádobky na vodu 320 ml vystačí přibližně na 150 m2. Součástí balení je plnící láhev, která usnadňuje plnění nádobky na vodu. Zbylou vodu je možno také velmi snadno odčerpat. Dvojitá filtrace s HEPA filtrem zachytí maximum nečistot a jemných částic. Filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní, roztoče či zvířecí alergeny. Proto je vhodný i do domácnosti s alergikům. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu místnosti.

Režimy úklidu

Robotický mop nabízí několik režimů úklidu Zigzag Cleaning, Wall-Follow Cleaning, Auto Cleaning. Výdrž Li-ion baterie je až 80 minut na jedno nabití. Délku úklidu upraví podle velikosti uklizeného prostoru. Pokud je prostor menší, robot podlahu uklízí kratší čas.

Úklid si rozdělí

Optimalizovaný automatický systém pohybu robota po podlahách zajistí nejlepší pokrytí uklízené plochy. Legea 688 si rozděluje prostor na oblasti 4,4 x 4,4 ma uklízí postupně jednu oblast podlahy za druhou, dokud nemá hotovo.

Protiskluzové hnací pásy

Robotický mop používá pro lepší pohyb na vlhké podlaze hnací pásy, které nezapadnou. Jiné robotické vysavače používající kulatá kola, které snadno proklouznou, když je podlaha vlhká.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 80 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Gyroskop
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hobot LEGEE688

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno