Hobot LEGEE669


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou: Ano, Smart ovládání mobilem: Ne, Provozní doba: 80 min., Typ navigace: Gyroskop, Permanentní mapa úklidu: Ne, Mapování více podlaží: Ne, Automatická detekce povrchu: Ne, Pro domácnosti se zvířaty: Ano, Automatické vysypání: Ne, Výška vysavače: 9,5 cm. Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 110 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý robotický vysavač Hobo LEGEE669 ve stylovém černém provedení se postará o pořádek ve vaší domácnosti. K čištění využívá vysoce účinný bezkartáčový BLDC motor, kóty přináší dlouhou životnost, vysoký sací výkon a nízkou hlučnost. Vysavač v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče a zvířecí alergeny. Výdrž Li-Ion baterie je až 80 minut na jedno nabití.

Robotický vysavač Hobot LEGEE669

 • LEGEE® Smart Navigation Technology
 • FastBrush 4-Stage Cleaning úklid 4 v 1
 • Unikátní systém kontroly dávkování vody "Smart Spray"
 • Dva speciální kmitající mopy
 • Kvalitní Li-Ion baterie 2 750 mAh
 • Automatické dobíjení baterie
 • Extra tichý a výkonný BLDC sací motor
 • Kvalitní mopy z mikrovlákna pro suché a mokré čištění
 • Laserové senzory, Encoder, Gyro senzor, E-Compass a Position Estimation systém
 • Možnost suchého či mokrého mopování
 • Dvojitá filtrace včetně HEPA filtrů
 • Velký zásobník na nečistoty 500 ml
 • Nádobka na vodu 320 ml
 • Na všechny druhy hladkých podlah
 • Délka nabíjení: 150 min.
 • Výdrž baterie: 80 min.
 • Hlučnost: 60 dB

Vysaje a vytře

Robotický vysavač Hobot LEGEE669 zvládne komplexní úklid hladkých podlah v jednom kroku - vysávání, suché mopování, automatické dávkování vody a mokré mopování. Výkonné sání v přední části vysavače vysaje všechny větší nečistoty, vlasy a zvířecí chlupy. Suchý mop kmitá po podlaze a stírá jemný prach, dvě speciální trysky dávkují vodu na čištěnou podlahu a druhý kmitající mop setře a vyleští podlahu pomocí vody, kterou dávkuje na čištěnou podlahu.

Bezkartáčový BLDC motor s kovovým ventilátorem

Robotický vysavač hobo LEGEE688 disponuje vysoce účinným bezkartáčový BLDC motorem. Kóty přináší dlouhou životnost, vysoký sací výkon a nízkou hlučnost.

Design ve tvaru D

Svým unikátním tvarem písmene D, umožňuje vysávat nečistoty bezprostředně podél stěny a v rohu místnosti. Boční kartáček umístěn v předním rohu vysavače zajistí precizní vymetení nečistot z rohů a podél stěn a nábytku.

Velká nádobka na prach a HEPA filtrace

Nádobka je přístupná z horní části robota, její vyjmutí a vysypání je velmi jednoduché a rychlé. Nádobka disponuje extra velkým objemem 500 ml, která pojme mnohem více nečistot a alergenů. Objem nádobky na vodu 320 ml vystačí přibližně na 150 m². Součástí balení je plnicí láhev, která usnadňuje plnění nádobky na vodu. Zbylou vodu je možno také velmi snadno odčerpat. Dvojitá filtrace s HEPA filtrem zachytí maximum nečistot a jemných částic. Filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergeny, roztoče či zvířecí alergeny. Proto je vhodný i do domácnosti s alergiky. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu místnosti.

Režimy úklidu

Robotický mop nabízí několik režimů úklidu Zigzag Cleaning, Wall-Follow Cleaning, Auto Cleaning a Sport Cleaning. Výdrž Li-Ion baterie je až 80 minut na jedno nabití. Délku úklidu upraví podle velikosti uklizeného prostoru. Pokud je prostor menší, robot podlahu uklízí kratší čas.

LEGEE® Smart Navigation Technology

Robot zvládne efektivně uklízet podlahu vaší domácnosti bez zbytečného zdržování nebo zmatených pohybů. Dokáže nejen vysávat, ale v průběhu práce používá laserové senzory, Encoder, Gyro, E-Compass a Position Estimation systém. Tento vyspělý navigační systém měří prostor kolem robota a umožňuje mu vyhýbat se nábytku a dalším předmětům.

Smart Spray

Robot si dávkuje na čištěnou podlahu množství vody, které je kontrolováno systémem Smart Spray. Díky tomu je množství dávkované vody ideální pro všechny typy hladkých podlah. Množství vody se reguluje v závislosti na teplotě, rychlosti odpařování vody a oblasti čištění. Po vytření zůstane minimální množství vody na čištěné podlaze. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 80 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ne
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Gyroskop
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hobot LEGEE669

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno