Hobot HB368 robotický čistič oken


Robotický čistič oken, Pracovní šířka: 35 cm, Doba nabíjení: 120, Výdrž baterie: 20 min., Typ baterie: Li-Ion", Hmotnost: 0,895 kg. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Robotický čistič oken Hobot HB368 dokáže rychle a precizně vyčistit okna nebo různé druhy skleněných povrchů díky dvěma utěrkám ze speciálních mikrovláken. Disponuje systémem Single-side, který dokáže vyčistit různé tloušťky skel bez nejmenších problémů. Vestavěná záložní UPS baterie chrání přístroj před pádem při neočekávaném výpadku elektrické energie. Gyro senzor, navigační systém s AI-Techonology S4.0 a nová funkce dvojitého čisticího cyklu tvoří Hobot HB368 tím nejlepším pomocníkem v domácnosti. Čistič můžete ovládat pomocí chytrého telefonu nebo pomocí dálkového ovládání.

Hobot HB368

  • Čistič oken a různých druhů skel
  • AI-technology čtvrté generace S4.0
  • Gyro a podtlakový senzor
  • 2 směry čištění (vertikální a horizontální)
  • Systém Single-Side-Cleaning
  • Dvojitý čisticí cyklus
  • UPS záložní baterie
  • Výkonný motor BLDC
  • Ovládání pomocí chytrého telefonu nebo dálkového ovládání

Snadné čištění oken

Robotický čistič oken Hobot HB368 stačí položit na povrch skla, které si přejete vyčistit a jednoduše jej spustit slačením jednoho tlačítka. Precizní a rychle vyčištěné povrchy skel zajišťuje sytém Single-Side-Cleaning díky dvěma utěrkám ze speciálních mikrovláken, které je třeba navlhčit čistou vodou nebo speciálním přípravkem značky Hobot. Přístroj využívá sérii unikátních pohybů bez zanechávání nechtěných šmouh. Dokáže automaticky rozpoznat velikost čištěného objektu a tak zvládne vyčistit i velké plochy s rozměry 5 m o šířce a 6 m o délce (minimální velikost čištěného povrchu je 35 × 35 cm). Napájecí 4metrový kabel umožňuje robotu pracovat na velkých plochách. Vestavěná záložní UPS baterie chrání přístroj před pádem při neočekávaném výpadku elektrické energie.

Al-Technology S4.0 s výkonným motorem BLDC

Robot Hobot HB368 disponuje Gyro senzorem a citlivým podtlakovým senzorem, díky kterým se automaticky reguluje výkon a pohyb zařízení. Navigační systém s AI-Techonology série 4 kontroluje pohyb přístroje, který je vybaven výkonným motorem, který zajišťuje přesný pohyb s vyššími otáčkami a silnějším točivým momentem.

Ovládání

Hobot HB368 můžete ovládat pomocí chytrého telefonu s Bluetooth a aplikací, kterou si stáhnete zdarma v App Store nebo v Google Play. Můžete jej také ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Pomocí těchto zařízení umíte aktivovat funkci dvojitého čisticího cyklu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ batérie Li-Ion
Pracovní šířka 35 cm
Výdrž baterie 20 min.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hobot HB368 robotický čistič oken

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi