Trust myš a pouzdro Yvo Reversible Sleeve pro 15,6" notebook (hnědé)

  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej −33 %

Rozhraní: USB, Typ použití: Klasická, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: optická, Programovat.tlačítka myši: Ne, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,

Barva


Cena 428 Kč

Sleva 33 % z ceny doporučené výrobcem: 639 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 51,36 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kancelářská sada bezdrátové myši a pouzdra pro 15,6" notebook se vyznačuje jednotným barevným stylem v hnědém provedení. Vizuální stránku obohacuje jemná linie motivu srdcí v bílé barvě. Neoprenové pouzdro, které odolává nárazům, ochrání váš notebook před poškozením. Oboustranné pouzdro Yvo Reversible Sleeve můžete kdykoliv obrátit a získáte tak čistý motiv provedení v černé barvě. Bezdrátová myš se k zařízením připojuje pomocí USB přijímače s dosahem 8 metrů. Využít ji můžete i na cestách. Disponuje malými rozměry a pryžovými okraji, které zabraňují klouzání. Myš dobře padne do ruky, což vám zaručí komfortní používání.

Specifikace setu

Bezdrátová myš a ochranné pouzdro Yvo Reversible Sleeve pro 15,6" notebook jsou skvělým pracovním doplňkem. Sadu vystihuje jednotný styl v hnědé barvě, který doplňuje jemná linie srdcí v bílém provedení. Myš s připojením prostřednictvím USB přijímače dosahuje signálu na 8 metrů. K ovládání slouží 3 tlačítka s rolovacím kolečkem. Výhodou bezdrátové myši jsou pogumované části, které zaručí komfort při práci. Díky protiskluzové spodní části je vhodná k používání i během cestování. Ochranné pouzdro s možností oboustranného využití nabízí spolehlivou ochranu pro vaše 15,6" zařízení. Je vyrobeno z neoprenu, který je příjemný na dotek a skvěle doplní vizuální styl myši.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Programovat.tlačítka myši Ne
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Trust myš a pouzdro Yvo Reversible Sleeve pro 15,6" notebook (hnědé)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno