Hitachi R-WB730PRU6X-GBK

Nákupem získáte 499,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Hitachi R-WB730PRU6X-GBK v černém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. No Frost americká chladnička má 2 dveře. Mrazák je umístěn dole. Objem mrazící části nabízí 160 l prostor a jeho výbavu tvoří 3 zásuvky ve dvou úrovních za sebou, z toho jedna široká 63 cm pro uskladnění velkých kusů potravin, otočný výrobník ledu se zásobníkem ve dveřích vlevo, 2 dveřní přihrádky vpravo. Mrazicí kapacita dosahuje 7 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 19,47 hodin. Chladící část má objem 427 l a nabízí 4 nastavitelné police (1 dvojitá), zásobník vody, ve dveřích jsou 3 přihrádky vlevo a 4 přihrádky vpravo. Maximální hlučnost americké chladničky Hitachi R-WB730PRU6X-GBK dosahuje 44 dB. Technologie Dual Fan distribuuje chladný vzduch rovnoměrně v celé chladničce. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

LG GSX960MTAZ

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG GSX960MTAZ

Americká smart chladnička LG GSX960MTAZ v matné ocelové černé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Disponuje celkovým objemem 601 litrů pro uskladnění potravin. Nízká hlučnost, jen 39 dB.…

 • Šířka: 91,2 cm
 • Výška: 179 cm
 • Hloubka: 73,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Nové technologie

Americká chladnička Hitachi R-WB730PRU6X-GBK v černém provedení s technologií chlazení Dual Fan reguluje chladicí výkon kompresoru, a přitom produkuje chlad, který se přizpůsobuje aktuální potřebě. Dva samostatné ventilátory chlazení Dual Fan rozptylují chladný vzduch zvlášť do chladicí a mrazicí části. ETS regulační čidlo průběžně monitoruje teplotu a zjišťuje změny teplot uvnitř chladničky. Mikroprocesor následně řídí chlazení s nejvyšší efektivitou. Vakuové izolační panely - VIP jsou hned po invertorovém kompresoru nejdůležitější technologií pro úsporu energie. Exkluzivní vakuové izolační panely v bočních stěnách chladničky zlepšují tepelnou izolaci a šetří tím energii. Americká NoFrost chladnička je vhodná pro všechny, kteří potřebují dostatek místa pro potraviny.

Vnitřní vybavení

Americká chladnička má přizpůsobené vnitřní LED osvětlení, díky kterému budete mít lepší přehled. Pro uložení potravin v chladničce o objemu 427 l jsou k dispozici 4 skleněné police, z toho 1 dvojitá police, zásobník vody, ve dveřích jsou 3 přihrádky vlevo a 4 přihrádky vpravo. Zásuvka pro skladování ovoce a zelenina Aero-Care díky platinovému katalyzátoru udržuje vysokou koncentraci oxidu uhličitého. Zachová tak uložené potraviny až 2 x déle čerstvé. Mrazák je umístěn dole a její objem dosahuje 160 l. Nabízí automatický výrobník ledu Easy Twist, 3 zásuvky ve dvou úrovních za sebou, z toho jedna široká 63 cm pro uskladnění velkých kusů potravin, 2 dveřní přihrádky vpravo. Mrazicí kapacita dosahuje 7 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 19,47 hodin.

Výrobník ledu Easy Twist

Výrobník ledu je umístěn v levých dveřích a poskytuje tak více prostoru pro uskladnění potravin. Mechanický výrobník ledu Easy Twist má velmi jednoduchou a pohodlnou obsluhu s dobrým přístupem k hotovým kostkám ledu.

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky beznámrazovému systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit s jejich odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 86 cm
 • Výška 183,5 cm
 • Hloubka 80,8 cm
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 587 L
 • Čistá kapacita chladničky 427 L
 • Čistá kapacita mrazničky 160 L
 • Roční spotřeba energie 281 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 647 L
 • Zásobník vody Ano
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano

Další vlastnosti

Značka: Hitachi
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 86 cm
Výška: 183,5 cm
Hloubka: 80,8 cm
Hmotnost: 125 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 281 kWh
Klimatická třída: ST
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 7 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 587 L
Celkový hrubý objem: 647 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600A
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 427 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 160 L
Počet zásuvek v mrazničce: 5

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: R-WB730PRU6X-GBK

Všechny parametry

Recenze Hitachi R-WB730PRU6X-GBK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hitachi R-WB730PRU6X-GBK