Hitachi R-M700AGPRU4X-DIA

Nákupem získáte 799,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Hitachi R-M700AGPRU4X-DIA ve stylovém provedení diamond je zařazena do energetické třídy A ++. No Frost americká chladnička má 3 dveře s mrazícím prostorem umístěným vlevo. Objem mrazící části nabízí 212 l prostor a jeho výbavu tvoří 3 nastavitelné a 1 pevná police, 3 zásuvky, automatický výrobník ledu, ve dveřích je zásobník ledu, prostor pro funkci Quick Freezing a 2 dveřní přihrádky. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 9,45 hodin. Chladící část má objem 372 l a nabízí prostor Quick cooling, poličku na láhve, 2 nastavitelné police, zásobník vody s filtrem, ve dveřích jsou 3 přihrádky, prostor pro skladování ovoce a zeleniny (tvoří jej 3 přihrádky). Maximální hlučnost americké chladničky Hitachi R-M700AGPRU4X-DIA dosahuje 44 dB. Technologie Dual Fan distribuuje chladný vzduch rovnoměrně v celé chladničce. Dveře jsou vybaveny alarmem a také funkcí Auto Door - otevírání dveří dotykem prstu. Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

Nové technologie

Luxusní americká chladnička Hitachi R-M700AGPRU4X-DIA v neobvyklém provedení diamond s novou technologií VIP poskytuje mimořádnou úsporu energie. Její obsluha je mimořádně jednoduchá pomocí skleněného dotykového displeje. Vakuové izolační panely - VIP jsou hned po invertorovému kompresoru nejdůležitější technologií pro úsporu energie. Exkluzivní vakuové izolační panely v bočních stěnách chladničky zlepšují tepelnou izolaci a šetří tím energii. TS regulační čidlo průběžně monitoruje teplotu a zjišťuje změny teplot uvnitř chladničky. Mikroprocesor následně řídí chlazení s nejvyšší efektivitou. Americká NoFrost chladnička je vhodná pro všechny, kteří potřebují dostatek místa pro potraviny. V trojdveřové verzi s mrazničkou vlevo nabízí dostatečný úložný prostor i pro vícečetné domácnost.

Auto Door

Pokud jakoukoliv chladničku zaplníte chutnými potravinami, její dveře zůstanou zatížené a manipulace s nimi může být občas problematická. Dvířka americké chladničky Hitachi otevřete bez problémů i s nákupem v ruce. Technologie Auto Door vám umožní otevřít dveře automaticky dvěma způsoby:

 •     Touch open - dotykem čidla pro otevření dveří se dveře automaticky otevřou. Každé křídlo dveří lze otevírat samostatně dotykem příslušného čidla.
 •     Slide open - dotykem s posunutím prstu po čidle otevření dveří otevřít najednou obě dvě chladničky. Dveře, jejichž čidlo jste použili, se otevřou jako první.

Funkci můžete kdykoliv deaktivovat a dveře otevírat klasickým způsobem.

Vnitřní vybavení

Americká chladnička má přizpůsobené vnitřní LED osvětlení, díky kterému budete mít lepší přehled. Pro uložení potravin v chladničce o objemu 372 l jsou k dispozici 4 skleněné police, 1 drátěná police, přihrádka na lahve ve dveřích, držák na lahve, prostor pro rychlé chlazení Quick Cooling, prostor pro skladování ovoce a zeleniny s 3 přihrádkami. Samostatná část pro skladování čerstvé zeleniny s udržováním vlhkosti okolo 90% zaručuje zvýšení dlouhodobé trvanlivost. Čistou vodu a led si můžete vychutnat kdykoliv. K dispozici je dávkovač vody a ledu se zásobníkem o objemu 4 l. Zásobník vody je vyjímatelný pro pohodlné čištění. Chladem není třeba připojit k vodovodu. Mraznička je umístěna vlevo a její objem dosahuje 212 l. Nabízí funkci rychlého mražení, automatický výrobník ledu, 3 nastavitelné a 1 pevnou polici, 3 zásuvky, prostor pro funkci Quick Freezing a 2 dveřní přihrádky. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 9,45 hodin.

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky Beznámrazovému systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit s jejím odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 92 cm
 • Výška 177,5 cm
 • Hloubka 76,5 cm
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 584 L
 • Čistá kapacita chladničky 372 L
 • Čistá kapacita mrazničky 212 L
 • Roční spotřeba energie 310 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 651 L
 • Zásobník vody Ano
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano

Další vlastnosti

Značka: Hitachi
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 92 cm
Výška: 177,5 cm
Hloubka: 76,5 cm
Hmotnost: 126 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 310 kWh
Klimatická třída: ST
Energ.třída (chlazení): A ++
Mrazící výkon: 11 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 584 L
Celkový hrubý objem: 651 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600A
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 372 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 212 L
Počet zásuvek v mrazničce: 7

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: R-M700AGPRU4X-D

Všechny parametry

Recenze Hitachi R-M700AGPRU4X-DIA

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hitachi R-M700AGPRU4X-DIA