Hitachi R-BG410PRU6X-GS

Nákupem získáte 219,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Hitachi R-BG410PRU6X-GS ve stříbrném provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Chladící část má objem 215 litrů a je umístěna v horní části. Její vnitřní vybavení tvoří skleněné police, plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a dveřní police. Nechybí ani vnitřní LED osvětlení. Mrazící část, umístěná dole má objem 105 litrů. Její mrazicí kapacita je 4,79 kg / 24 hod s akumulační dobou 27,48 hodin. Vnitřní výbavu tvoří průhledné plastové zásuvky pro skladování potravin. Maximální hlučnost kombinované chladničky Hitachi R-BG410PRU6X-GS dosahuje 41 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky Hitachi R-BG410PRU6X-GS s vnitřním objemem 215 l disponuje 3 odkládacími skleněnými plochami. Pro odkládání zeleniny a masa s volitelným režimem zelenina/maso je k dispozici praktická plastová zásuvka. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Osvětlení je zabezpečené prostřednictvím moderního LED osvětlení. Díky invertorovému kompresoru s technologií Dual Fan, se chladicí vzduch dostane do celého prostoru chladničky. Nechybí ani skleněný dotykový ovládací panel.

Mrazící část

Dolní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou o objemu 105 litrů. Vybavená je 2 plastovými zásuvkami s výškou 25 cm a mrazicí zásuvkou s hliníkovým dnem pro rychlé mrazení. Její mrazicí kapacita je 4,79 kg za 24 hodin a akumulační doba skladování v případě výpadku proudu dosahuje 27,48 hodin.

Další parametry

Dosahovaná hlučnost chladničky činí 41 dB. Oceníte i beznámrazový systém NoFrost v chladící i mrazící části, zvukový alarm otevřených dveří či rychlé chlazení a zmrazení. Chladnička je zařazena do úsporné energetické třídy A ++.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce, budete mít díky vnitřnímu LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Oblíbíte si ho hlavně při večerních návštěvách chladničky a také představuje krok v před ke zlepšení nízké spotřeby provozu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka
    Šířka 59,5 cm
  • Výška
    Výška 190 cm
  • Hloubka
    Hloubka 65 cm

Další vlastnosti

Značka: Hitachi
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,5 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 71 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 219 kWh
Klimatická třída: ST
Akumulační doba: 27,48 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mrazící výkon: 4,79 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 320 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 215 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: R-BG410PRU6X-GS

Všechny parametry

Recenze Hitachi R-BG410PRU6X-GS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hitachi R-BG410PRU6X-GS