Hisense WFQY8014EVJM

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Kapacita bubnu: 8 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min., Počet programů: 15, Maximální hloubka: 54 cm, Třída energetické účinnosti 2021: B
Elektronický informační list


Cena 9 490 Kč

Sleva 5 % z doporučené ceny výrobcem: 9 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 94,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Hisense WFQY8014EVJM, kapacita bubnu pro 8 kg prádla, maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.,15 programů, funkce odložený start, funkce na čištění bubnu, automatická detekce hmotnosti prádla, Led displej, dětská pojistka, maximální odstřeďování 72 dB.

Hisense WFQY8014EVJM

Volně stojící pračka Hisense WFQY8014EVJM nabízí maximální účinnost, šetrnost a pohodlí při celém pracím procesu. Do bubnu s tvarem sněhové vločky se vejde až 8 kg prádla. Šikovné funkce a přehledný LED displej vám usnadní práci a zároveň ušetří drahocenný čas. Kvůli větší bezpečnosti je pračka vybavena dětskou pojistkou.

Jemné praní

Buben SnowFlake pračky je vybaven speciálním vzorem, který je velmi šetrný ke všem typům textilií a skvěle se postará io silonky. Účinně odstraní i nejodolnější skvrny a přesto zachová i jemnou tkaninu v dokonalém stavu. Buben má chromovou úpravu, díky čemuž má dlouhodobou životnost a odpuzuje nečistoty.

Programy

Nabízí 15 pracích programů a množství funkcí jako: odložený start, ukazatel času do konce praní, senzor kontroly množství pěny, ochrana proti přetečení. Maximální otáčky odstřeďování jsou 1400 ot./minutu při hlučnosti 72 dB.

Odložený start

Díky odloženému startu bude vaše prádlo připraveno ve chvíli, kdy si řeknete. Tato funkce umožňuje naprogramovat začátek praní s maximálním zpožděním 24 hodin. Díky tomu můžete spustit sušičku iv době, kdy jste mimo domov, tak abyste po návratu už jen vybrali suché prádlo.

Čistý buben

Speciální program na čištění bubnu zabrání šíření zápachu a bakterií uvnitř pračky. Program při čištění využívá většího množství vody, vyšší teploty a rychlejších otáček. Vaše prádlo tak bude po vyprání vždy čisté a voňavé.

Automatická detekce

Citlivé senzory hmotnosti detekují množství vloženého prádla a automaticky upravují množství spotřebované vody a elektřiny. Poloviční náplň tak může ušetřit až o 70 % více vody, času a energie!

Invertorový motor

Díky invertorovému motoru bude pračka bez vibrací, přičemž bude zároveň tichá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 54 cm
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense WFQY8014EVJM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno