Hisense WFQA8014EVJM


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 46 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 54 cm. Více info


Cena 10 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 110 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná parní pračka Hisense WFQA8014EVJM v bílém provedení s černými dvířky spadá do energetické třídy A a vypere 8 kg prádla. Je vybavena 15 pracími programy včetně programu pro sportovní oblečení. Má také funkci na čištění bubnu, dětskou pojistku, odložený start, detekci hmotnosti prádla, LED displej, buben SnowFlake i zvukový signál na konci programu.

Praktický spotřebič

Předem plněná pračka Hisense WFQA8014EVJM v bílém provedení s černými dvířky vypere na jeden prací cyklus 8 kg prádla. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovávaly minimální množství energie a zachovávaly vysokou účinnost praní. Cyklus odstřeďování dosahuje maximálně 1 400 otáček za minutu. Mezi 15 pracími programy si jistě vyberete ten nejvhodnější pro své oblečení. Programy a funkce můžete snadno volit pomocí otočného voliče a přehledného LED displeje.

Programy

  • Základní programy: Bavlna, Sport, Vlna, Mix
  • Další programy: Intenzivní, Péče o děti, Sportovní praní, Rychlé praní, Péče o pokožku, Prádlo, Mix
  • Extra mycí programy: Odstřeďování, Čištění bubnu, Odstřeďování/vypouštění, Oplachování/vypouštění, Oplachování

Tichý a výkonný motor

Předem plněná pračka dostala do výbavy invertorový motor, který zajišťuje šetrný a spolehlivý provoz. Výkonný bezkartáčový motor s elektronikou je účinný a poskytuje lepší výsledky praní. Navíc šetří energii a produkuje méně hluku.

Vždy čistá pračka

Předem plněná pračka má speciální program údržby Drum Clean, který umožňuje automatické čištění rotujícího bubnu horkou vodou při vysokých otáčkách. Díky tomu bude pračka i vaše prádlo ve skvělé kondici.

Ultra rychlý režim

Program rychlého praní výrazně zkracuje dobu čekání a je ideální pro praní malého množství prádla. Vypere 1 kg prádla za 15 minut, což je přibližně stejná doba, jakou potřebujete na sprchu nebo přípravu snídaně.

Automatická diagnostika

Díky automatické diagnostice okamžitě zjistíte problém se spotřebičem. V případě poruchy vás auto-diagnostické nástroje upozorní jedinečným chybovým kódem, který pak najdete v uživatelské příručce. Odstraňování problémů je rychlé a pohodlné, šetří váš čas a zajišťuje bezpečnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 54 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense WFQA8014EVJM

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi