Hisense WF3S7021BW


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 44 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 51 cm. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Pračka Hisense WF3S7021BW s předním plněním v bílém provedení s černými dvířky v energetické třídě A vypere 7 kg prádla. Je vybavena 16 pracími programy včetně AllergyCare, AutoWash a dalších. Má také buben SnowFlake, samočisticí program. Maximální dosažená hlučnost činí 72 dB.

Praktický pomocník

Pračka Hisense WF3S7021BW s předním plněním v bílém provedení s černým ovládacím panelem a černými dvířky vypere na jeden prací cyklus 7 kg prádla. Odstřeďovací cyklus dosahuje maximálně 1 200 otáček za minutu. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Mezi 16 pracími programy najdete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Programy a funkce jednoduše zvolíte pomocí otočného voliče a přehledného LED displeje.

  • Programy: Bavlna, Syntetika, Vlna, Rychlé praní, Sport, Mix, AllergyCare, Dětské prádlo, AutoWash - automatický prací program, Sportovní prádlo, QuickWash 15`, Košile, Mix, Eko 40-60 °C

Automatický program

Pračka s předním plněním je vybavena automatickým programem, který vybere optimální podmínky pro prané prádlo. Zajistí nejkvalitnější praní v nejkratším možném čase a zbaví vás nutnosti ručního nastavování. Vše nastaví za vás.

Hygienická péče

Pračka chrání vaše oblečení před nepříjemnými alergeny. Je vybavena parním programem, který díky interaktivnímu působení páry účinně odstraní až 99,9 % bakterií a alergenů. Odstraňuje například roztoče nebo zvířecí chlupy. Pára je šetrná ke všem materiálům, takže se nemusíte bát o své oblečení.

Pračka potěší svým ultra rychlým režimem

Program rychlého praní výrazně zkracuje dobu čekání a je ideální pro praní malého množství prádla. Dokáže vyprat 1 kg prádla za 15 minut, což je přibližně stejná doba, jakou potřebujete na osprchování nebo přípravu snídaně.

Šetrné praní

Buben pračky SnowFlake je vybaven speciálním vzorem, který je velmi šetrný ke všem typům tkanin a skvěle se hodí i pro nylon. Účinně odstraní i ty nejodolnější skvrny a přitom udrží i tu nejchoulostivější tkaninu v perfektním stavu. Buben má chromovou povrchovou úpravu, díky které má dlouhou životnost a je odolný proti nečistotám.

Čistý buben

Speciální program čištění bubnu zabraňuje šíření pachů a bakterií uvnitř pračky. Program čištění využívá více vody, vyšší teplotu a vyšší otáčky. Vaše prádlo bude po vyprání vždy čisté a svěže vonět.

Tichý a výkonný

Pračka s předním plněním dostala do výbavy invertorový motor, který se stará o šetrný a spolehlivý provoz. Výkonný bezkartáčový motor s elektronikou je účinný a poskytuje lepší výsledky praní. Navíc šetří energii a produkuje méně hluku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 51 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Hisense WF3S7021BW

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Roman

19. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tichý chod

Je to dobré diky


Robert

12. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velikost, tichý program
  • Design

Doporučuji vám tento produkt, jak kvalitou, tak i velikostně výhodný