Hisense RS677N4AWF


Šírka: 91 cm, Výška: 178.6 cm, Maximální hlučnost: 42 db, Celkový čistý objem: 519 L, Čistá kapacita chladničky: 334 L, Čistá kapacita mrazničky: 185 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 180 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká lednice Hisense RS677N4AWF v bílé barvě s technologií No Frost Plus a Multiflow 360°. Chladicí část má 334 litrů a nabízí 4 skleněné police, držák na lahve, 2 zásuvky a 3 police ve dveřích. Mrazicí část má 185 litrů a tvoří ji 2 zásuvky, 5 skleněných polic a 4 dveřní police. Využívá funkci SuperCool a úsporný EcoMode režim. Za den zmrazí 13 kg potravin. Hlučnost při provozu je 42 dB. Vybavena je LED displejem, LED světlem a zvukovým alarmem.

Americká chladnička s technologií Total No Frost

Hledáte moderně pojatou a zároveň kvalitní americkou chladničku do vaší domácnosti? Pořízením chladničky Hisense RS677N4AWF určitě nešlápnete vedle! Chladnička si vás získá svým elegantním designem v bílém provedení, které skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Chladnička nabízí objem 334 litrů a mrazák vás potěší objemem 185 litrů, který je ideální do běžných domácností. Velkou výhodou je beznámrazová technologie Total No Frost. Chladnička patří do energetickejtriedy E, takže šetří nejen vaší peněženku, ale i energii.

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní bílém provedení

  • Beznámrazová technologie Total No Frost

  • Skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru

  • Chladnička nabízí objem 334 litrů a mrazák vás potěší objemem 185 litrů

  • Chladnička patří do energetické třídy E

  • Přehledné a intuitivní ovládání

  • Praktická funkce FastFreeze

  • Ušetřete mnoho místa díky praktickému stojanu na láhve

Beznámrazová technologie Total No Frost

Velkou výhodou americké chladničky Hisense RS677N4AWF je beznámrazová technologie, díky níž už nebudete muset myslet na odmrazování. Chladnička je totiž vybavena jedním z nejlepších chladicích systémů, který je instalován přímo v mrazicím oddíly, díky čemuž zabraňuje tvorbě ledu a námrazy. Chladnička vám mimo jiné slíbí nízkou spotřebu energie, aniž by to ovlivnilo správný chod chladničky. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabrání vysychání jídla, které si udrží všechny vitamíny a minerály prospěšné pro naše tělo.

Funkce Multi Air Flow

Chladnička s mrazničkou Hisense RS677N4AWF je opatřena Multi Air Flow inteligentním systémem, který se postará o rovnoměrnou distribuci vzduchu uvnitř chladničky. Díky tomu bude v každé polici ideální klima, která udrží vaše potraviny déle čerstvé.

Přehledné a intuitivní ovládání chladničky

Americká chladnička Hisense RS677N4AWF vám nabídne intuitivní ovládání pomocí přehledného ovládacího LED panelu, který najdete v přední části chladničky. Velmi jednoduše si tak nastavíte požadovanou teplotu jak pro chladicí, tak i pro mrazící část samostatně. Panel umožňuje nastavení mnoha užitečných funkcí, kterými je chladnička vybavena.

Funkce rychlého ochlazování během 6 hodin

Právě jste se vrátili z nákupu? Zajisté vám přijde vhod skvělá funkce Inteligentního chlazení, která okamžitě sníží teplotu chladničky na +2 °C po dobu 6 hodin. Díky tomu si v lednici udrží nově vložené potraviny čerstvost, barvu a vitamíny, které jsou potřebné pro naše tělo.

Americká chladnička s praktickou funkcí FastFreeze

Součástí chladničky je užitečná funkce FastFreeze, která zmrazí jídlo při teplotě -18 °C, díky čemuž se stále zachovávají všechny minerály v potravinách. Rychlé zmrazení umožňují dva ventilační otvory za horním mrazícím boxem.

Užitečný alarm otevřených dveří

Pokud jste špatně zavřely dveře chladničky Hisense RS677N4AWF, upozorní vás zvukový alarm otevřených dveří, který je vybaven inteligentním senzorem. Ten detekuje otevřené dveře. Alarm se spustí iv případě, že máte delší dobu dveře otevřené. Chladnička díky tomu šetří spousty energie, která by se zbytečně čerpala při otevřených dveřích.

Ušetřete mnoho místa díky praktickému stojanu na láhve

Zajisté potěšíme všechny milovníky vína, kteří sé můžete v chladničce Hisense RS677N4AWF uskladnit na praktických stojanech. Do stojanů lze uložit nejen láhve vína, ale i vaše oblíbené alkoholické či nealkoholické nápoje. Díky tomuto skvělému stojanu tak ušetříte spoustu místa v chladničce.

Hisense RS677N4AWF nabízí snadno přístupný box

Uvnitř chladničky najdete také snadno přístupný box, který vám umožní ho vytáhnout až do 100 mm. Potraviny si tak můžete velmi snadno vytáhnout či uložit.

Elegantní provedení americké chladničky 

Chladnička Hisense RS677N4AWF si vás získá nejen svou funkčností, ale také elegantním provedením, které krásně doplní interiér vaší kuchyně. Chladnička tak velmi jemně zapadne to interiéru a stane se pýchou vaší domácnosti. Chladnička v americkém stylu je ideální do početnějších rodin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91 cm
Výška 178.6 cm
Maximální hlučnost 42 db
Celkový čistý objem 519 L
Čistá kapacita chladničky 334 L
Čistá kapacita mrazničky 185 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Hisense RS677N4AWF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno