Hisense RQ758N4SAFE


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 393 l, Čistá kapacita mrazničky: 216 l, Roční spotřeba energie: 320 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 91,2 cm, Výška: 178,5 cm. Více info


Cena 32 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 330 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Čtyřdveřová americká chladnička Hisense RQ758N4SAFE v černém provedení má celkový objem 488 litrů. Má 393litrovou chladničku a 216 litrový mrazák. Je vybavena systémem cirkulace vzduchu Multi Air Flow, technologií Total NoFrost, SuperCool, SuperFreeze, funkcí Holiday, výrobníkem ledu, dveřním alarmem, LED světlem a displejem.

Zabraňuje zbytečným únikům energie

Důmyslný čtyřdveřový design zajišťuje snadný a rychlý přístup k potravinám. Navzdory velikosti chladničky otevřete vždy jen tu část, kterou potřebujete. Tím zabráníte úniku studeného vzduchu a šetříte energii.

Snadné podávání ledu, jednoduchý životní styl

Inovativní design kombinuje výrobník ledu a nádobu na led bez pevného umístění ve spotřebiči, takže ji můžete umístit kamkoli do mrazničky. Snadným otočením kolečka okamžitě vyrobíte led pro rychlé a efektivní servírování.

Zabraňuje tvorbě námrazy

Technologie Total No Frost je unikátní chladicí systém instalovaný přímo v mrazicím prostoru. Zabraňuje tvorbě ledu a námrazy, čímž předchází zdlouhavému odmrazování. Výhodou je nízká spotřeba energie při zachování výkonu a správné funkce chladničky. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabraňuje ztrátě vlhkosti a zachovává všechny tělu prospěšné vitamíny a minerály.

Rovnoměrná distribuce vzduchu

Inteligentní systém Multi Air Flow rovnoměrně rozvádí vzduch do všech částí chladničky. Můžete si být jisti, že všechny potraviny budou uchovávány v ideálních podmínkách a nezkazí se.

Rychlé zmrazení

Užitečná funkce Super Freeze rychle zmrazí potraviny na -18 °C díky dvěma větracím otvorům za horním mrazicím prostorem. Potraviny si tak zachovají lepší kvalitu a více dobrých látek.

Funkce Super Cool snižuje teplotu o 2 stupně po dobu 6 hodin.

Kolísání teplot potravinám neprospívá. Ke zvýšení teploty dochází zejména po návratu z nákupu, kdy potraviny vložíte do chladničky při vyšší teplotě a dveře zůstanou déle otevřené. Funkce Super Cool si s tím však poradí, okamžitě sníží teplotu o 2 stupně a po 6 hodinách se automaticky vrátí na původní nastavení.

Uchovává potraviny během vaší dovolené

Pokud se chystáte na dovolenou nebo na delší dobu mimo domov, můžete dát své chladničce trochu odpočinku díky funkci Holiday. Nastaví teplotu na přijatelných 15 °C a vy ušetříte spoustu energie.

Zajišťuje tichý a úsporný provoz

Tato chladnička je vybavena moderním invertorovým kompresorem, který při stejném výkonu spotřebuje méně energie než běžný kompresor, je výrazně tišší a dokáže se přizpůsobit změnám teploty, ke kterým dochází například při otevření chladničky. Tím jsou vždy zajištěny nejlepší podmínky pro skladování potravin.

Zvukový alarm vás upozorní na otevřené dveře.

Otevřená dvířka lednice mohou způsobit spoustu neplechy. Pokud se vám to stane, inteligentní senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmem. Tím se zabrání zbytečnému plýtvání energií.

Prostor pro vše, co potřebujete

Díky čtyřdveřové kombinaci chladničky a mrazničky budete mít dostatek prostoru pro potraviny a jídlo pro celou rodinu. Dveře se otevírají dokořán, takže vše vidíte na první pohled.

Přehledné a rychlé ovládání

Díky LED displeji jsou všechny funkce a nastavení teploty snadno čitelné a vždy po ruce.

6 zásuvek v mrazicím prostoru pro lepší organizaci

Mrazicí část je vybavena šesti prostornými zásuvkami, které si můžete přizpůsobit podle svých představ. Do jedné můžete naskládat vaničky od zmrzliny, do druhé maso, třetí použít na uskladnění porcí jídla atd. Vytvořte si systém, který vám usnadní práci.

Výsuvná přihrádka v mrazicím prostoru pro snadný přístup

Do výsuvné přihrádky můžete uložit menší produkty, abyste na ně nezapomněli a měli k nim vždy snadný přístup.

Ilustrační obrázky

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.2 cm
Výška 178.5 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 488 L
Čistá kapacita chladničky 393 L
Čistá kapacita mrazničky 216 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RQ758N4SAFE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi