Hisense RQ758N4BFE

Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 393 l, Čistá kapacita mrazničky: 95 l, Roční spotřeba energie: 320 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Šířka: 91,2 cm, Výška: 178,5 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RQ758N4BFE Cross door je volně stojící model energetické třídy E. Oceníte čtyřdveřový systém, který zabraňuje zbytečnému úniku energie. Tvorbě ledu a námrazy zabraňuje technologie Total No Frost. Ideální podmínky pro uchování potravin zajišťuje rovnoměrná distribuce vzduchu Multi Air Flow. Celkový objem: 609 l. Skladovací doba při výpadku el. energie: 10 h. Roční spotřeba el. energie: 320 kWh. Rozměry: š. × v × h: 912 × 1785 × 725 mm.

Hisense RQ758N4BFE americká chladnička

Hledáte chladničku, která vám nabídne velkorysý prostor a další praktické vlastnosti? Ideálním řešením je americká chladnička Hisense RQ758N4BFE Cross door. Tento volně stojící model energetické třídy E, v černém lakovaném provedení nabízí objem 609 l. Z toho připadá na chladicí prostor 393 l a mrazicí oddíl disponuje 95 l. Designově zajímavý a hlavně ekonomický je čtyřdveřový systém, který zabraňuje úniku studeného vzduchu a šetří energii. I přes velikost spotřebiče totiž otvíráte pouze část, kterou potřebujete. K menší spotřebě energie přispívá také invertorový kompresor, který je i mnohem tišší než jeho klasická varianta a navíc se umí přizpůsobit změnám teploty.

Již žádné odmrazování

Jednou z důležitých funkcí americké chladničky Hisense RQ758N4BFE je technologie Total No Frost. Tento jedinečný chladicí systém je nainstalovaný přímo v mrazicím oddílu. Jelikož zabraňuje tvorbě ledu a námrazy, už nikdy nebudete muset chladničku odmrazovat. A to je jinak nepříjemně zdlouhavý, zato nutný proces péče o tento typ přístroje. Takové chladničky se pak mohou pochlubit nízkou spotřebou energie, která rozhodně neovlivňuje jejich výkon. Cirkulace ionizovaného vzduchu navíc zabraňuje ztrátě vlhkosti a udržuje v potravinách veškeré zdraví prospěšné látky. 

Zapomeňte na výkyvy teplot

Když do lednice ukládáte nákup, zůstává otevřená, takže uvnitř dochází k oteplení, nemluvě o vyšší teplotě potravin. A jak nejspíš víte, výkyvy teplot surovinám nesvědčí. Tento problém eliminuje funkce Super Cool, která dokáže ihned snížit teplotu o 2 stupně a po 6 hodinách ji automaticky vrátit do původního nastavení. Neméně přínosná je i tzv. Holiday funkce, která během vaší dlouhodobé nepřítomnosti nastaví teplotu na 15 °C a vy tak ušetříte spoustu energie.

Funkce, které baví

Mluvíme o přehledném a rychlém ovládání prostřednictvím LED displeje. A pokud náhodou zapomenete zavřít dveře, inteligentní senzor americké chladničky Hisense RQ758N4BFE vás upozorní pomocí zvukového alarmu, takže nedochází ke zbytečným ztrátám energie. Nepochybně využijete i volně umístitelný, otočný výrobník ledu. Se Super Freeze funkcí dochází k rychlému zmrazení potravin, což je vhodné využít zejména při plnění chladničky novými potravinami.   

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.2 cm
Výška 178.5 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 488 L
Čistá kapacita chladničky 393 L
Čistá kapacita mrazničky 95 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RQ758N4BFE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi