Hisense RQ563N4SI2


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 294 l, Čistá kapacita mrazničky: 160 l, Roční spotřeba energie: 279 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 79,4 cm, Výška: 181 cm. Více info


Cena 24 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 250 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RQ563N4SI2 v nerezovém provedení v energetické třídě E má 294litrovou chladničku a 160litrovou mrazničku. Má technologii Total NoFrost, funkci SuperCool a SuperFreeze, úsporné LED světlo, zásuvky FreshZone pro ovoce a zeleninu.

Beznámrazová americká chladnička s mrazničkou

Hisense RQ563N4SI2 je volně stojící čtyřdveřový model v nerezovém provedení s praktickými nastavitelnými nožičkami pro stabilní umístění. Její hlučnost je pouhých 40 dB. Chladnička poskytuje objem 294 l v chladicí části a 160 l v mrazicí části. Je vybavena jedinečnou dvouzónou v podobě dvou přihrádek s nezávisle regulovanou teplotou, kterou můžete na led displeji s digitálním zobrazením teploty nastavit podle svých požadavků jak pro mrazničku, tak pro chladničku.

Čtyřdveřový chladicí systém

Americká chladnička má 4 dveře, které umožňují snadný a rychlý přístup k potravinám. Můžete tak otevřít pouze tu část, kterou potřebujete. Tím se zabrání úniku studeného vzduchu. Tento čtyřdveřový chladicí systém šetří nejen váš čas, ale také energii.

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat rozmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Technologie Multi-Air Flow

Díky technologii Multi-Air Flow je v celém prostoru chladničky udržována rovnoměrná a stabilní teplota s rovnoměrným prouděním vzduchu. Tato technologie vytváří nejideálnější prostředí pro skladování potravin uvnitř chladničky. Potraviny budou dokonale vychlazené, ať už je v chladničce umístíte kamkoli.

Nastavení 3 různých teplotních režimů

Americká chladnička je vybavena zónou My Fresh Choice, která umožňuje nastavit teplotu ve 3 různých teplotních režimech. Teplotu můžete nastavit na -5 °C(jemné zmrazení), -12 °C (střední zmrazení) a -18 °C (hluboké zmrazení). Tím zajistíte, že budete mít pro své potraviny jen ty nejlepší podmínky.

Super chlazení

Funkce Super Cool zajistí rychlé a rovnoměrné zchlazení potravin vložených do chladničky . Sníží teplotu až na 3 °C, což je téměř polovina standardní provozní teploty. Kombinace velkého objemu a teploty je ideální pro rychlé zchlazení nově vložených potravin v chladicím prostoru. Po 6 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota se vrátí na původní nastavení. Tato funkce pomůže udržet potraviny déle čerstvé a zachovat jejich výživovou hodnotu.

Prázdninový režim šetří energii, když jste na dovolené.

Díky speciální funkci Holiday Mode můžete nastavit teplotu na přijatelných 15 °C. Tím se snižuje spotřeba energie a šetří se peníze za provoz chladničky na dovolené.

6 zásuvek v mrazicím prostoru pro přehledné uspořádání

Mrazicí část americké chladničky je vybavena 6 prostornými zásuvkami, aby si každá potravina našla své místo. Mrazicí prostor si tak můžete přizpůsobit svým potřebám.

Užitečný alarm otevřených dveří

Pokud jste špatně zavřeli dveře chladničky, upozorní vás na to zvukový alarm otevřených dveří, který je vybaven inteligentním senzorem. Zjistí, kdy jsou dveře otevřené. Alarm se spustí také v případě, že jsou dveře dlouho otevřené. Chladnička tak ušetří spoustu energie, která by při otevřených dveřích přišla nazmar.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 79.4 cm
Výška 181 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 454 L
Čistá kapacita chladničky 294 L
Čistá kapacita mrazničky 160 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RQ563N4SI2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi