Hisense RF540N4WFE

Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 302 l, Čistá kapacita mrazničky: 128 l, Roční spotřeba energie: 310 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 79,4 cm, Výška: 181,7 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RF540N4WFE v černém provedení má celkový objem 430 l. Má 302litrovou chladničku a 128litrový mrazák. Je vybavena systémem cirkulace vzduchu Multi Air Flow, technologií Total NoFrost, funkcí SuperCool, funkcí Holiday a dveřním alarmem.

Chladnička amerického typu

Prostorná přihrádka chladničky umožňuje uspořádat obsah chladničky tak, abyste měli vše na očích. Pohodlně se do něj vejde velký nákup pro celou rodinu a potraviny budou volně dýchat. Mraznička díky svému objemu navíc pojme nejen mražené výrobky a potraviny z obchodu, ale umožňuje také dlouhodobě skladovat doma připravená jídla, polévky, dětskou výživu nebo koktejly.

Total No Frost

Technologie Total No Frost je unikátní chladicí systém instalovaný přímo v mrazicím prostoru. Zabraňuje tvorbě ledu a námrazy, čímž předchází zdlouhavému procesu odmrazování. Výhodou je nízká spotřeba energie při zachování výkonu a správné funkce chladničky. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabraňuje ztrátě vlhkosti a udržuje v potravinách všechny tělu prospěšné vitamíny a minerály.

Multi Air Flow

Inteligentní systém Multi Air Flow rovnoměrně rozvádí vzduch do všech částí chladničky. Můžete si být jisti, že všechny potraviny budou uchovány v ideálních podmínkách a nezkazí se.

Super Cool

Kolísání teploty potravinám neprospívá. K vysokým teplotám dochází zejména po návratu z nákupu, kdy potraviny vložíte do chladničky při vyšší teplotě a dveře zůstanou déle otevřené. Funkce Super Cool si s tím však poradí, okamžitě sníží teplotu o 2 stupně a po 6 hodinách se automaticky vrátí na původní nastavení.

Uchovává potraviny během vaší dovolené

Pokud se chystáte na dovolenou nebo na delší dobu mimo domov, můžete nechat svou chladničku odpočinout díky funkci Holiday. Nastaví teplotu na přijatelných 15 °C, čímž ušetří spoustu energie.

Tichý a úsporný provoz

Tato chladnička je vybavena moderním invertorovým kompresorem, který při stejném výkonu spotřebovává méně energie než běžný kompresor, je výrazně tišší a dokáže se přizpůsobit změnám teploty, ke kterým dochází například při otevření chladničky. Tím jsou vždy zajištěny nejlepší podmínky pro skladování potravin.

Zvukový alarm vás upozorní na otevřené dveře.

Otevřená dvířka lednice mohou způsobit spoustu neplechy. Pokud se vám to stane, inteligentní senzor to včas rozpozná a upozorní vás alarmem. Tím se zabrání zbytečnému plýtvání energií.

Hodí se do každé kuchyně

Tato kombinovaná chladnička má menší hloubku než obvykle, takže vám v kuchyni poskytne více místa.

Chytré skladování láhví

Zapomeňte na láhve s vínem, které se válejí na polici v lednici. Praktický stojan na láhve z pevné nerezové oceli jim poskytne důstojné místo, umožní jejich bezpečné a estetické uložení. Můžete ji použít i pro jiné nápoje, včetně džusů a minerálních vod.

Ovoce a zelenina zůstanou déle čerstvé

Čerstvost je to, o co v potravinách jde. Zóna Fresh Crisper je navržena tak, aby zachovala kvalitu potravin co nejdéle. Tato zóna se používá především pro ovoce a zeleninu, které si tak zachovají svou čerstvost, vůni a chuť.

Pro lepší organizaci

Nemusíte lovit jídlo ve snadno dostupných zásuvkách, prostě si ho vezmete.

Ilustrační obrázky 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 79.4 cm
Výška 181.7 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 430 L
Čistá kapacita chladničky 302 L
Čistá kapacita mrazničky 128 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RF540N4WFE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi