Hisense RF540N4WF1

Americká chladnička Hisense RF540N4WF1 v elegantním černém provedení si najde místo ve vaší kuchyni. Má tichý invertorový kompresor s hlučností 40 dB. Chladnička má 302 l a mrazák 178 l. Vybavena technologií NoFrost, SuperCool, SuperFreeze, Multi-Airflow a režimem dovolená. Mrazicí výkon mrazáku je 12 kg/24 hodin, akumulační doba je 24 hodin. Chladnička má 3 skleněné police, 6 přihrádek ve dveřích, 2× XL přihrádku i polici na víno, mrazák má 2 velké přihrádky. Elektronické ovládání teploty na LED displeji. Klimatická třída: SN, N, ST, T. Hmotnost chladničky je 111 kg. Rozměry (V׊×H): 181 × 79,4 × 70 cm. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

AEG RMB86111NX

Americká chladnička (Side by Side) AEG RMB86111NX díky energetické úspornosti patří do energetické třídy G, výdaje za energii budou opravdu nízké. Využitelný objem, který dosahuje až 571 l, přičemž…

 • Šírka: 91,2 cm
 • Výška: 178 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

Středobodem vaší kuchyně

Americká chladnička Hisense RF540N4WF1 si najde místo i ve vaší kuchyni. Zaujme zejména designovým a velmi elegantním provedením v černé barvě. Povrchová úprava Black Steel působí luxusně a upoutá každého v místnosti. Pohodlné otevírání pomocí krytých madel. Uvnitř najdete množství poliček a úložných boxů, do kterých si uložíte potraviny.

 • 3 polička z tvrzeného skla

 • police na víno

 • 6 poliček ve dvířkách chladničky

 • 2 XL box na zeleninu a ovoce

 • box na vajíčka

178 litrový mrazák

Ve spodní části je umístěn dostatečně velký mrazák s objemem až 178 litrů. Tvoří ho jeden menší a jeden větší šuplík, který si pohodlně vytáhnete. Vrchní šuplík navíc ukrývá i držák na lahve. Ve spodním šuplíku, která se skládá ještě z dvou menších boxů najdete místo pro uložení zmrzliny i masa a zeleniny. Za 24 hodin zamrazí až 12 kg potravin. V případě výpadku elektřiny vydrží potraviny 24 hodin.

Super chlazení

Funkce SuperCool (chlazení) zajišťuje rychlé a rovnoměrné zchlazení potravin, které vložíte do chladničky. Teplotu sníží až na 3 °C, což je téměř o polovinu méně než standardní provozní teplota. Kombinace velkého objemu a teploty je ideální pro rychlé vychlazení nově vložených potravin do chladicí části. Po 6 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota se vrátí do původního nastavení. Funkce pomůže tomu, aby potraviny zůstaly déle čerstvé a zachovaly si nutriční hodnotu.

Technologie Multi-Airflow

Díky technologii Multi-Airflow se udržuje v celém prostoru chladničky rovnoměrná a stabilní teplota a rovnoměrné proudění vzduchu. Technologie vytváří to nejideálnější prostředí pro uskladnění vašich potravin, které jsou uloženy uvnitř chladničky. Potravniny budou dokonale vychlazené, kdekoliv v ledničce je umístíte.

Fresh zóna

Klíčem k zachování čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržování správné úrovně vlhkosti. Zásuvka Fresh je vybavena jednoduchým přepínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny s cílem zachovat déle čerstvost. Vyberte si a zaručte tak vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

Režim dovolená

V případě, že se chystáte na delší dovolenou nebo pobyt mimo domácnosti a dvířka jsou nepřetržitě zavřené, je možné aktivovat režim ECO pro úsporu energie. Po jeho aktivaci je teplota přestavena automaticky na 15 °C v chladničce a  na -18 °C v mrazničce, čímž je minimalizována spotřeba energie.

Ideální prostředí pro potraviny

Americká chladnička je vybavena duálním systémem chlazení, který zajišťuje ideální úroveň vlhkosti v chladničce i v mrazničce zvlášť. Rovnoměrné proudění vzduchu brání přenosu pachů z jednodlivých potravin a udržuje je déle čerstvé.

Technologie Total NoFrost

Díky inovativní technologii Total NoFrost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce ani v mrazničce. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmražovat a ušetříte tak čas i energii. Obaly jednotlivých mražených potravin se k sobě nelepí a celý interiér zůstane čistý. Nabízí tak optimálnější využití prostorové kapacity.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 79,4 cm
 • Výška 181 cm
 • Maximální hlučnost 40 db
 • Celkový čistý objem 421 L
 • Čistá kapacita chladničky 302 L
 • Čistá kapacita mrazničky 178 L
 • Dvouokruhový NoFrost Ano
 • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Hisense
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 79,4 cm
Výška: 181 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnosť: 111 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ne
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 421 L
Celkový hrubý objem: 533 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 302 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 178 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 388 kWh
Klimatická třída: N-T
Roční spotřeba energ.(chlazení: 362 kWh
Mrazící výkon: 12 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Připojení na přívod vody: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 20002325

Všechny parametry

Recenze Hisense RF540N4WF1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hisense RF540N4WF1