Hisense RB434N4BF2

Kombinovaná chladnička Hisense RB434N4BF2 v černé barvě. Celkový objem je 331 l, čistý objem chladničky je 235 l. Vnitřek chladničky obsahuje 3 poličky ze skla, 1 XL šuplík na ovoce a zeleninu, držák na láhve a LED světlo. Dveře chladničky mají 4 přihrádky. Mrazák ve spodní části má objem 96 l a disponuje 3 zásuvkami pro uskladnění mrazených potravin. Mraziící výkon dosahuje 12 kg/den a akumulační doba v případě výpadku proudu je 17 hodin. Hlučnost při chlazení dosahuje 38 dB. Vybavena technologií NoFrost, systémem MultiAirFlow, SuperFreeze. Dotykové nastavení teploty na LED displeji. Klimatická třída: SN, N, ST, T. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

K tomuto produktu získáte 10 % zpět na Věrnostní kartu (více info)

Samsung RB37K63632C/EF

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole Samsung RB37K63632C/EF nabízí dostatečně velký prostor pro uložení vašich potravin. Chladící část má objem 269 litrů a mrazicí část 108 litrů. Nižší spotřeba…

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 200,7 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vnitřek chladničky

Kombinovaná chladnička Hisense RB434N4BF2 s čistým objemem 235 litrů poskytne dostatek prostoru na uskladnění potravin. Vnitřek obsahuje 3 praktické poličky z tvrzeného skla, které odolají zátěži. Má i dva praktické boxy určené výlučně na maso, ovoce a zeleninu. Nechybí ani držák na víno. Dvířka chladničky ukrývají 4 poličky s táckem na vajíčka.

Mrazicí část

Mrazicí část v objemu 96 litrů, umístěná v dolní části, se odmrazuje pomocí technologie NoFrost (beznámrazový systém). Její mrazicí výkon dosahuje 12 kg/24 hod a akumulační doba během výpadku proudu je 17 hodin. Mrazené potraviny lze skladovat v 3 průhledných plastových koších. Funkce SuperFreeze (Super mrazení) slouží k udržení nastavené teploty i v tom případě, že do mrazicího prostoru vložíte najednou více nových čerstvých potravin.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirFlow zajistí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

NoFrost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky systému NoFrost se účinně eliminuje tvorba námrazy, díky čemuž se nemusíte trápit s jejím odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy, a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Čerstvé potraviny

Speciální zásuvka FRESH BOX je vhodná na krátkodobější uskladnění masa nebo ryb. Teplota v této zásuvce je nižší než v okolním prostoru, ale vyšší než v mrazničce. Potraviny, které tu skladujete, jsou vhodné pro zpracování během pár dní. Zásuvka Fruit & Vegetable je zase určena na uskladnění ovoce a zeleniny.

Vnitřní LED osvětlení a LED displej

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Hisense RB434N4BF2 disponuje dotykovým LED displejem na dveřích s oddělenou regulací teplot pro chladicí a mrazicí část. Dvířka chladničky jsou oboustranné, takže chladnička si najde místo i ve vaší kuchyni. Dotykové ovládání umožní okamžitou kontrolu nad nastavením teploty. Díky vnitřnímu stropnímu LED osvětlení budete mít přehled o stavu zásob v chladničce. Takové světlo je účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením. Integrovaný alarm vás upozorní na otevřená dvířka.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Výška 200,3 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Hisense
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 60 cm
Výška: 200,3 cm
Hloubka: 59,2 cm
Hmotnosť: 71,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 96 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 331 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 235 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 246 kWh
Klimatická třída: N-T
Akumulační doba: 17 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: 736336

Všechny parametry

Recenze Hisense RB434N4BF2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hisense RB434N4BF2