Hisense RB400N4BC3 vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole Hisense RB400N4BC3 je zařazena do energetické třídy A +++. Nabízí 219 litrů čistého objemu v chladící části a 89 litrů čistého objemu v mrazicí části. Dokáže zmrazit 12 kg potravin během 24 hodin. V případě výpadku uchová potraviny zmrazené 18 hodin. Teplotu v chladicí a mrazicí části lze regulovat odděleně prostřednictvím dotykového LED displeje. Chladnička Hisense RB400N4BC3 disponuje technologií No Frost,, nulovou zónou pro maso a ryby a zásuvkou Fresh Premier pro ovoce a zeleninu. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 13 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Samsung RB37J5005B1/EF

Samsung RB37J5005B1/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB37J5005B1/EF v provedení kovový grafit v energetické třídě A ++ přináší velké množství užitečných funkcí. Tato 201 centimetrová chladnička si ve svém nitru připravila…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Nerezová chladnička Hisense RB400N4BC3

Pokud chcete dodat své kuchyni moderní funkčnost, tato úsporná kombinovaná chladnička bude výbornou volbou. Kombinovaná chladnička Hisense RB400N4BC3 nabízí maximální komfort na uskladnění vašich potravin s množstvím užitečných funkcí. Volně stojící chladnička Hisense s výškou 188,2 cm se vyznačuje nejen velkým vnitřním piestorom, ale i úsporným a tichým provozem. Je zhotovena v nerezovém provedení.

Energeticky úsporná

Chladnička je zařazena do energetické třídy A +++. V průběhu 24 hodin spotřebuje přibližně pouze 0,465 kWh. Chladniaca část zařízení disponuje čistým objemem 219 litrů, mrazák umístěný dole má čistý objem 89 litrů. Hlučnost chladničky dosáhne maximálně 39 dB. Mrazící výkon umožní zmrazení 12 kg potravin během 24 hodin. Vaše potraviny budou v případě výpadku elektrické energie zmrazené 18 hodin. Všechny chladničky Hisense jsou mají vysokou energetickou úspornost díky výborné tepelné izolaci a těsnění dveří a ovládání. Chladničky s energetickou třídou A +++ využívají o 47% méně energie než ve třídě A +.

NoFrost DualAdvance

Kombinovaná chladnička nabízí optimální podmínky pro skladování potravin, což vede k optimální regulaci chlazení a mrazení, přizpůsobenému jednotlivým procesům ve dvou samostatných částech spotřebiče. Intenzivní cirkulace studeného vzduchu v mrazničce snižuje vlhkost a zabraňuje tak tvorbě a hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu na stěnách mrazničky.

Tichý chod

Vestavěný systém ventilátoru a kompresoru zabezpečí pro kombinovanou chladničku stabilní výkon a nízkou hlučnost. Ta dosahuje jen 37 dB, což vám poskytne celkem klidný životní prostor.

Dotykový LED displej 

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole Hisense RB400N4BC3 disponuje dotykovým LED displejem na dveřích s oddělenou regulací teplot pro chladíci a mrazící část. Dotykové ovládání umožňike okamžitou kontrolu nad nastavením teploty. Navíc vás integrovaný alarm upozorní na skutečnost, že jste zapomněli zavřít dvířka. Lepší přehled v útrobách chladničky zabezpečí LED osvětlení. Chladnička umožňuje zaměnit otevírání dveří podle potřeby. Antibakteriální těsnění dveří chrání spotřebič před mikroorganismy.

Uchovejte potravinám čerstvost delší období

Hisense RB400N4BC3 obsahuje beznámrazovou technologii No Frost DualAdavance. Ta eliminuje vznik ledu v mrazničce. V případě dlouhodobého odchodu z domácnosti lze nastavit chladničku do režimu Holiday, který nastaví spotřebič do úsporného provozu. Zásuvka Fresh Premier v chladničce je určena pro ovoce a zeleninu, zásuvka ZeroZone s teplotou kolem 0 ° C bezpečně uchová maso, ryby i mořské plody. Prodlouží jejich čerstvost a udrží jejich přirozené živiny a šťavnatost.

LED osvětlení

Vnitřní prostor zpřehledňuje LED osvětlení v chladící i mrazící části. Poskytne vysoce účinné a energeticky nenáročné osvětlení. Má delší životnost než klasické žárovky.

Prémiový vzhled kombinované chladničky

Ukončení poliček kovovými lištami, stejně jako kovové lišty na zásuvkách na skladování ovoce a zeleniny dotvářejí jednotný vzhled a elegantní interiér chladničky. Navíc jsou ploché, čili jejich čištění je nenáročné. Stylová integrovaná rukojeť je skryta ve dveřích bez vyčnívajících prvků. Stejně jako interérové vybavení i vnější prvky dotvářejí celkový design kombinované chladničky.

Klíčové vlastnosti

 • Energetická třída: A + + +

 • Čistý objem chaldnička / mraznička: 219 l / 89 l

 • Klimatická třída: N, SN, ST, T

 • Třída mrazení: * * * *

 • 3 police (1 pevná)

 • 3 přihrádky ve dveřích

 • 3 zásuvky v mrazničce

 • Držák na láhve

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 188,2 cm
 • Hloubka 63,7 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Hisense
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 188,2 cm
Hloubka: 63,7 cm
Hmotnost: 75 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 37 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 170 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 89 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 308 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 219 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 310120144970

Všechny parametry

Recenze Hisense RB400N4BC3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hisense RB400N4BC3