Hisense RB343D4DDE

Šírka: 55 cm, Výška: 180 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ne, Třída energetické účinnosti 2021: E Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná lednice Hisense RB343D4DDE je ve stříbrném provedení. Chladicí část má objem 198 litrů a je umístěna v horní části. Její vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police, 1 plastová zásuvka pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřní police. Nechybí vnitřní LED osvětlení. Mrazicí část, která je umístěna dole, má objem 71 litrů. Její mrazicí kapacita je 3 kg/24 hodin s akumulační dobou 15 hodin. Vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování potravin. Maximální hlučnost kombinované lednice Hisense RB343D4DDE dosahuje 39 dB.

Elegantní design v kombinaci s přehledným vnitřním uspořádáním

Pořiďte si do své domácnosti prostornou kombinovanou chladničku s mrazničkou dole, která vám nabídne celkový objem 269 litrů. Mrazicí část představuje 71litrový prostor a chladicí část 198litrový prostor, což krásně vystačí pro běžnou domácnost. Chladnička si vás získá svým elegantním designem ve stříbrném provedení, který udělá parádu každé moderní kuchyni. Kombinovaná chladnička patří do energetické třídy E, díky čemuž je velmi úsporná a šetrná k vaší peněžence. Díky šířce 55 cm se skvěle hodí do výklenků nebo prostoru v kuchyňské lince. Vnitřní prostor chladničky je situován tak, aby si každá potravina našla své místo. Chladnička je vybavena prostornou XXL zásuvkou na nápoje a Fresh Crisper zónou pro ovoce a zeleninu.

Fresh Crisper zóna na uchování ovoce a zeleniny

Uvnitř kombinované chladničky najdete praktickou Fresh Crisper zónu, která uchová vaše potraviny déle čerstvé. Do tohoto prostoru můžete vkládat ovoce či zeleninu. Všechny potraviny uložené v této zóně si tak zachovají svou svěžest, aroma a chuť. Zároveň vydrží déle čerstvé.

XXL prostorná zásuvka na nápoje

Vnitřek chladničky disponuje praktickou XXL prostornou přihrádkou, do které můžete uložit alkoholické i nealkoholické nápoje. Ušetříte tak mnoho místa uvnitř chladničky. Navíc budete mít nápoje ihned po ruce.

Vyniká tichým a výkonným provozem

Kombinovaná chladnička je vybavena kvalitním ventilátorem a kompresorem, díky čemuž je zaručen vysoký výkon a zároveň velmi nízká hlučnost jen 39 dB. Chladnička je tak vhodná i do kuchyní spojených s obývákem. Během provozu vás tak nebude ničím rušit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 55 cm
Výška 180 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RB343D4DDE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno